Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • فعال دانشجویی دانشگاه خاتم بهبهان :

  دانشجویان انقلابی اجازه زنده شدن مجدد فتنه‌گران را نمی‌دهند

  عصر بهبهان : یکی از دانشجویان دانشگاه صنعتی خاتم‌الانبیای بهبهان به منتقدان محتوای مطرح شده در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان واکنش نشان داده و گفت: دانشجویان انقلابی اجازه زنده شدن مجدد فتنه‌گران را نمی‌دهند.


  به گزارش پایگاه خبری عصر بهبهان ،  یاسر کیانی یکی از دانشجویان دانشگاه صنعتی خاتم الأنبیای بهبهان به منتقدان محتوای مطرح شده در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان واکنش نشان داده و بیان داشت: دانشجویان انقلابی اجازه زنده شدن مجدد فتنه گران را نمی دهند.


   
  متن جوابیه به شرح زیر است:


  بسمه تعالی


  مطلع شده ایم که عده ای از عزیزان خاطرشان از محتوای سخنان مطرح شده توسط یکی از فعالین دانشجو از تریبون نماز جمعه این هفته بهبهان رنجور و پریشان شده است.


  علت هم در کلامشان هویداست: «انتقاد انقلابیون از پخش تصاویر رئیسِ ممنوع التصویر دولت اصلاحات، و جزء سران فتنه خواندن وی».


  شب 16 آذر بود به بهانه نکوداشت روز دانشجو کلیپی در آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی خاتم الأنبیاء پخش شد که حاوی تصویر رئیس دولت اصلاحات بود. رئیس دولتی که ممنوع التصویر است.


  این اقدام سبب شد قشر دانشجوی انقلابی بر خود ببیند در تریبون نماز جمعه نسبت به آن واکنش نشان دهد.


  شخصی درفضای مجازی بیاینه محکومیت صادر کرده است و هم تریبون نماز جمعه و ائمه جماعات را زیر سوال برده است و هم صدا و سیما و بسیجیان دانشگاه صنعتی خاتم الأنبیاء را مورد تهمت قرار داده است.


  او در کلامش خطاب به ائمه بزرگوار نماز جمعه و انقلابیون می گوید:« سالهاست شاهد آن هستیم که هنگام صحبت کردن به جای اینکه به مُر قانون احترام بگذارند به منویات حاکمان احترام می گذارند. با استناد به کدام قانون، تبصره، و یا حکم صادره از کدام دادگاه ، رئیس دولت اصلاحات را از سران فتنه معرفی می کنید؟ با تکیه بر کدام قانون ایشان را ممنوع التصویر معرفی می کنید؟»


  و در جایی دیگر میگوید: « فرضا که قانونی باشد،چرا وقتی [تصویر رئیس دولت اصلاحات] بارها در دو سه سال اخیر توسط صداوسیما پخش شد سکوت کردید؟چرا وقتی دوستانتان در بسیج دانشگاه پخش کردند سکوت کردید؟»


  خدمت این دوست عزیز و همفکرانش نکاتی چند عرض می کنم:


  1) از قانون حرف زدید، پس بدانید شورای عالی امنیت ملی دو نوع مصوبه دارد؛یکی مصوباتی است که خود شورا تصویب می‌کند و یکی مصوباتی که تعیین مصادیق آن در اختیار دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی است. دادستان اجازه صدور حکم ندارد و بر اساس قانون فقط می‌تواند دستور قضایی صادر کند.


  ممنوع التصویری رئیس دولت اصلاحات هم از سوی دادستانی کل کشور و با توجه به تعیین مصادیق مجرمانه ای بوده است که توسط دبیرخانه شورای امنیت ملی صورت گرفته است. و اگر نمیدانید بدانید دستور دادستان تا زمانی که حکم یا دستور جدیدی صادر نشود، لازم‌الاجراست و اگر کسی تخلف کند لازم است با او برخورد شود.


  2) فرموده اید در سال های اخیر تصویر «باغی انقلاب» بارها از صدا و سیما و بسیجیان دانشگاه خاتم پخش شده است! با کدام سند و مدرک چنین حرفی را به زبان می آورید و چنین تهمتی را به دانشجویان بسیجی این دانشگاه نسبت میدهید؟


  3) قانون و قانون مداری پیشکش تان؛ پیشنهاد میکنم لاأقل شرف و انسانیت را پاس بدارید. و بگذارید کسانی از قانون سخن بگویند که در وهله اول قانون را بدانند و در ثانی بزرگانشان قانون شکن نبوده باشند!

  تاریخ انتشار: ۱۳:۱۵:۴۵ | سه شنبه, ۲۳ / آذر / ۱۳۹۵
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.