Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • نقش پدر رضاییان در بازی کردن رامین در اهواز!

  عصر بهبهان : ادعا کرده بود اگر به تاکتیک پرسپولیس نخورد، به تیم دیگری می رود و این بار هم پدرش تماس گرفت و گفت تو اصلا در موقعیتی نیستی که پرسپولیس را تهدید کنی و رامین هم به حرف پدرش گوش کرد


  به گزارش عصربهبهان ؛ بدون شک مهم ترین اتفاق بازی دیروز استقلال خوزستان و پرسپولیس بعد از درگیری خونین تماشاگران ، بازی کردن رامین رضاییان بود. 


   در شرایطی که بعد از اتفاقات بازی با نفت، بازی دادن برانکو به مدافع ملی پوش تیمش اتفاقی فوق العاده بعید به نظر می رسید اما پرفسور دیروز طلسم نیمکت نشینی رامین را از بین برد و در هشت دقیقه پایانی بازی او را به میدان فرستاد. رضاییان حضورش در میدان را تا حدود زیادی باید مدیون پدر پرسپولیسی اش باشد که طی یک هفته گذشته جلوی بدتر شدن اوضاع پسرش در تیم را گرفت.

  رادنیوز درباره این موضوع نوشته: نه این که تصور کنید پدر رامین با برانکو تماس گرفته و از سرمربی پرسپولیس خواسته پسرش را بازی بدهد! نه، اصلا چنین چیزی نیست... رامین بعد از بازی با نفت، دو پُست در صفحه شخصی اش در اینستاگرام گذاشت و این دو پست را با دخالت پدرش پاک کرد. 

  بار اول علیه سرتن چوک، دستیار برانکو موضع گرفته و گفته بود من هم بلدم جواب این مربی را بدهم که بلافاصله پدرش با او تماس گرفت و گفت این متن را پاک کن و پست دوم که در آن ادعا کرده بود اگر به تاکتیک پرسپولیس نخورد، به تیم دیگری می رود و این بار هم پدرش تماس گرفت و گفت تو اصلا در موقعیتی نیستی که پرسپولیس را تهدید کنی و رامین هم به حرف پدرش گوش کرد و نتیجه همین شد که برانکو در دقایق پایانی بازی با استقلال خوزستان، رضاییان را به میدان فرستاد.

  تاریخ انتشار: ۱۱:۵۳:۵۲ | جمعه, ۳۰ / مهر / ۱۳۹۵
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.