Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 4.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 4
 • در ارتباط با عصر بهبهان مطرح شد :

  افشاگری بی پرده مدیر برنامه حامد زمانی از پشت پرده لغو کنسرت در بهبهان / جزئیات

  عصر بهبهان : معصوم زاده گفت : اولا مراحل عقد قرارداد با مجموعه سام کنسرت به هیچ وجه نهایی نشده و اصالتا قرارداد امضا شده ای وجود خارجی ندارد .


  به گزارش عصر بهبهان ، پس از لغو کنسرت حامد زمانی به دلایل نامعلومی از سوی تیم برگزار کننده ، واکنش ها در فضای مجازی به این اتفاق همچنان ادامه دارد تا جایی که خبر این پایگاه خبری به گوش مدیر برنامه این خواننده مطرح کشور  رسیده است که طی ارتباطی با این رسانه از ماوقع این مسئله پرده برداشته شد.

  پیمان معصوم زاده در ارتباطی با ادمین صفحه اینستاگرام عصر بهبهان ضمن ابراز تاسف از اظهارات مسئولین و تهیه کننده این کنسرت در شهرستان بهبهان پیامی قابل تامل ارسال کرد که عین مضمون به نمایش گذاشته میشود تا ماهیت بانیان برگزاری این قبیل مناسبت های بزرگ بیش از پیش روشن شود.

  در این پیام آمده است:


  به نام خالق حقیقت

  اتفاقات اخیر پیرامون کنسرت 24 تیر ماه حامد زمانی در شهر بهبهان ، نه اتفاق جدیدی است و نه احتمالا آخرین اتفاق از این دست !

  وقایع اینچنینی و حواشی پیرامون آن ایجاب میکند تا جهت تنویر افکار عمومی ، نکاتی را به اطلاع هموطنان برسانیم :

  اولا مراحل عقد قرارداد با مجموعه سام کنسرت به هیچ وجه نهایی نشده و اصالتا قرارداد امضا شده ای وجود خارجی ندارد .

  ثانیا نسبت به ماهیت برنامه قیمت گذاری بلیط و همچنین تبلیغات هیچ هماهنگی خاصی با اینجانب نشده ، چه آنکه طبق گزارشات واصله از سطح شهر بهبهان اساسا مسئله ای به نام تبلیغات گسترده و اطلاع رسانی چه از نوع محیطی و چه نوع فضای مجازی از سوی تهیه کننده وجود نداشته ؛

  ثالثا اتفاقات اخیر گویا بهانه ای شده است تا شانتاژگران رسانه ای با ویژه پنداری این فرصت تلاش بیهوده ای برای ضربه زدن به این ژانر از موسیقی برای برخی رسانه های معلوم الحال ایجاد خوراک کند .

  و جالب است این ماجرا در حالی اتفاق افتاد که پیام ها و اعتراضات مردم و هواداران نشان دهنده این بود که پر کردن سالن 500 نفره با تکیه بر مردم هنردوست و متعهد بهبهان امری دور از ذهن نبوده و این موضع به هیچ وجه از بنیان قابل اتکا نیست .

  حال سوال این است که در نگاه فرهنگی کلان کشور این نوع از سیاه بازی ها چه موضعی را در پی خواهد داشت ؟

  در پایان سوال اصلی ماجرا این است که آیا هیچ تمهیدی برای نظارت بر این چنین مواردی که توامان بدون عقد قرارداد ، اجازه لازم و بدون تبلیغ و اطلاع رسانی است از سوی نهادهای مسئول اندیشیده شده است؟

  با احترام
   
  پیمان معصوم زاده

  مدیر برنامه های حامد زمانی

  95/4/23

  تاریخ انتشار: ۲۰:۴۸:۰۵ | چهارشنبه, ۲۳ / تیر / ۱۳۹۵
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.