Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 4.8/5 ستار ها) تمامی آرا: 11
 • دستپاچگی یا آلزایمر تصنعی /

  وقتی چاقو دسته خودش را میبرد / عدم استقبال مردمی یا عدم همکاری ارگان ها ؟! / اداره ارشاد هم متهم به کم کاری شد

  عصر بهبهان : انعکاس اظهارات تیم برگزاری بلافاصله با واکنش مدیر برنامه این خواننده همراه بود که طی ارسال پیامی از طریق صفحه اینستاگرام موارد مطرح شده را کاملا کذب دانست و عوامل اصلی لغو کنسرت را در چند بند تشریح کرد که سند آن در زیر قابل مشاهده است.


  به گزارش عصر بهبهان ، در حالی که برنامه اجرای حامد زمانی با بی برنامگی بانیان در شهرستان بهبهان ملغی شد اما ضد و نقیض ها در مورد علل عدم برگزاری مراسم در فضای مجازی ادامه دارد.

  در تازه ترین اخبار حواشی لغو کنسرت این خواننده بزرگ در بهبهان تناقض گویی افرادی است که قرار بود اجرای برنامه را  در این شهر برعهده داشته باشند در توجیه اولیه خود عدم استقبال مردمی را عامل اصلی لغو برنامه دانستند و در همین خصوص تهیه کننده برنامه در ارتباط با این رسانه بر این موضوع نیز صحه گذاشت .

  انعکاس اظهارات تیم برگزاری بلافاصله با واکنش مدیر برنامه این خواننده همراه بود که طی ارسال پیامی از طریق صفحه اینستاگرام موارد مطرح شده را کاملا کذب دانست و عوامل اصلی لغو کنسرت را در چند بند تشریح کرد که سند آن در زیر قابل مشاهده است.
  در همین راستا تیم برگزار کننده که تا دیروز دلیل اصلی لغو کنسرت را عدم استقبال مردمی از جمله هیات های مذهبی قلمداد کرده بودند پس از اظهارات مدیر برنامه  با دستپاچگی هر چه تمامتر گفته های گذشته را فراموش و ابراز کردند  ، دلیل اصلی لغو برنامه عدم همکاری ارگان ها بوده است و گرنه مردم متعهد بهبهان از شخصیت و میزان اقبال حامد زمانی آگاهی کافی دارند .

  این نوع تناقض گویی نه تنها از ماهیت و پشت پرده این اتفاق تاسف بار حکایت میکند بلکه بر تمامی تحلیل های نگارنده مقاله مندرج در این رسانه مهر تایید میزند.

  حال سوال اینجاست چرا ادله مطروحه در خصوص توجیه لغو برنامه ارائه نمیشود و یا اینکه اگر واقعا آقای معصوم زاده مدیر برنامه حامد زمانی اظهارات خود را تکذیب میکند اسناد این تکذیبیه منتشر نمیشود و ایضا آقای تهیه کننده از چه روی در فاصله یک روز از اظهارات خود پا پس میکشد و اینگونه القا میکند که هم وامدار تکریم اذهان عموم مردم این شهر است و  هم میبایست جایگاه خود را در پیشگاه هنرمندان مشهور حفظ نماید.

  نکته قابل توجه اینکه در شهر بهبهان فردی که بلافاصله پس از لغو برنامه مبادرت به نشر مطلبی ساختگی دال بر اسباب دخیل در لغو برنامه می نماید و از روی شعف تعجب برانگیز سریعا عدم اقبال طیف خاص این خواننده مطرح انقلابی را بهانه ای موجه می داند و در قیاسی کاملا مغرضانه مخاطبان هنر دوست را به دو طیف فکری تقسیم میکند ، یک روز پس از آن در ارتباطی تصنعی با تهیه کننده دلیل لغو را عدم همکاری ارگان های مربوطه میداند ، در حالی که مدیر اداره ارشاد یکی از اشخاصی بود که مصرانه خواستار اجرای برنامه بود و با ارتباط های مداوم از لغو کنسرت جلوگیری کرد.

  معلوم نیست خبر ساختگی دوم که از زبان مدیر و تهیه کننده برنامه منتشر شده است کدام ارگان را مورد خطاب قرار داده است و کدام ارگان میبایست همکاری میکرد که در برنامه های پیشین حمایت خود را ابراز نکرد اما چنان که از ظاهر قضیه پیداست این قبیل اظهارات جز برای سرپوش گذاشتن بر اهمال کاری و عدم فعالیت مجدانه در برقراری شرایط اجرای برنامه چیزی را به ذهن متبادر نمیکند حال آنکه مردم خود به همه وقایع اتفاقیه اشرافیت کامل دارند.
       

  تاریخ انتشار: ۱۲:۴۸:۴۵ | پنجشنبه, ۲۴ / تیر / ۱۳۹۵
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.