Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 1
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • امام جمعه بهبهان :

  فتنه از جناح اصلاح طلبان کلید خورد / اصلاحاتی که به دنبال تغییر ساختار اساسی نظام است محکوم است / راهپیمایی نهم دی ماه بهبهان نشان داد که مردم این شهر ولایتمدار هستند

  عصر بهبهان : حجت الاسلام ناصری گفت : همه کشور دانستند که علیرغم همه تبلیغات سوئی که بر علیه بهبهان شده بود ، مردم این شهر همیشه ولایت مدار بوده و خواهند بود و جا دارد از همه کسانی که در شکل گیری این اتفاق بزرگ با وجود تعطیلی دستگاهها ، گروهها و مجموعه های مختلف دخیل بودند قدردانی نمایم.


  به گزارش عصر بهبهان ، حجت الاسلام والمسلمین سید قدرت الله ناصری در خطبه های امروز نماز جمعه بهبهان اظهار کرد : فقها در حکومت اسلامی جانشین پیامبر هستند و بر اساس سفارش نبی مکرم اسلام مردم باید از خلفاء ایشان که همان فقها هستند پیروی کنند.


  امام جمعه بهبهان حضور حماسی مردم ولایت مدار بهبهان را در راهپیمایی نهم دی ماه بی نظیر خواند و اذعان کرد : روز گذشته روز تجدید میثاق ملت با ولایت بود که انصافا همگان دیدند مردم این شهر در این روز سنگ تمام گذاشتند و خبر ولایتمداری این شهرستان در کل کشور پیچید به طوری که تمامی شبکه های سیمای جمهوری اسلامی تصاویر مراسم راهپیمایی را در کنار دیگر کلان شهرهای کشور نشان داد و این خیلی مهم است.


    وی افزود : همه کشور دانستند که علیرغم همه تبلیغات سوئی که بر علیه بهبهان شده بود ، مردم این شهر همیشه ولایت مدار بوده و خواهند بود و جا دارد از همه کسانی که در شکل گیری این اتفاق بزرگ با وجود تعطیلی دستگاهها ، گروهها و مجموعه های مختلف دخیل بودند قدردانی نمایم.


  حجت الاسلام والمسلمین ناصری در بخش دیگری از سخنان خود به ماهیت تفکر اصلاح طلبی در جامعه پرداخت و تصریح کرد : بنده هیچ وقت قبوال ندارم که همه اصلاح طلبان فتنه گر هستند اما در سال 88 دو جناح برای رسیدن به قدرت در تقابل بودند ، کدام جناح سیاسی خاستگاه فتنه بود ، مسلما جریان اصلاح طلب کلید فتنه را زدند و با لشکر کشی به خیابان ها و بسط واژه تقلب به مخالفت برخاستند.


  خطیب جمعه بهبهان خطاب به تئوریسین های اصلاحات اظهار کرد  :   اصولا معنای اصلاح طلبی چیست و چرا مفهوم آن در جامعه درست تبین نشده است . اصلا اصلاحات برای چه چیزی به وجود آمد ، اگر هدف از اصلاح طلبی مبارزه با فساد در کشور باشد قطعا اصولگرایان هم اصلاح طلب هستند اما بر اساس گفتمان این جریان آنها می خواهند ساختار سیاسی کنونی نظام را تغییر دهند و در فتنه 88 این مسئله را نشان دادند لذاست که با این تفکر خواستار اصلاح ساختار اساسی نظام و انقلاب هستند چرا که قبول ندارند.

   
    وی در پایان خاطر نشان کرد : به کسانی که داعیه اصلاح طلبی دارند توصیه میکنم تکلیف خود را با اهداف و گفتمان این تفکر مشخص کنند که اگر مبارزه با فساد ، تبعیض و مسائل اقتصادی است که مورد وفاق جامعه است اما اگر اهداف دیگری را دنبال کنند به صراحت مواضع خود را اعلام کنند کما اینکه عده ای از آنها مواضع خود را نشان دادند.

  تاریخ انتشار: ۱۴:۰۳:۲۱ | جمعه, ۱۰ / دی / ۱۳۹۵
  اشتراک گذاری

  نظر دهی MOD_AMC_HAS_C1

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.