Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • مدیر عامل مجمع خیرین سلامت بهبهان :

  خیرین مسجدساز و مدرسه ساز به حوزه بهداشت و درمان هم توجه کنند / طرح خیر ماندگار گامی بزرگ در راه رفع مشکلات موجود است

  عصر بهبهان : حیدری کرد : طرح خیر ماندگار که با هدف تقویت در حوزه های بهداشت و درمان قدم برمی دارد از همه نهادهای دولتی ، اساتید ، پژوهشگران و همه کسانی که دغدغه مردم را دارند دعوت میکند تا با مشارکت جدی در تکمیل و احداث مراکز درمانی نقش تعیین کننده ای داشته باشند.


  نادر حیدری مدیر عامل مجمع خیرین سلامت شهرستان بهبهان که ماه گذشته با حکم رئیس هیات امنای مجمع خیرین سلامت این شهرستان به مدت 2 سال به این سمت منصوب شد میهمان تحریریه عصر بهبهان بود .


  حیدری در ابتدا این گفتگو به شرح وظایف کلی این مجمع پرداخت و اظهار کرد : با توجه به مشکلاتی که در بخش تجهزات ، ساختمان ها و زیر ساخت های بهداشت و درمان شهرستان با وجود خیل مراجعین از سراسر شهرستانهای همجوار به مراکز درمانی بهبهان ، وجود دارد این مجمع آمادگی تعامل و همکاری با خیرین و نیکوکاران جهت رفع این مشکلات را اعلام میکند.


  مدیر عامل مجمع خیرین سلامت بهبهان احداث پردیس دانشگاهی بیمارستان حضرت ولیعصر (عج) را یکی از اهداف مهم این مجمع دانست و افزود : همانگونه که خیرین عزیز در حوزه ساخت مدرسه و مسجد ورود میکنند انتظار می رود به حوزه بهداشت و درمان که شاید از اساسی ترین مسائل زندگی است توجه ویژه داشته باشند تا با احداث پردیس دانشگاهی بیمارستان ولیعصر (عج) که شامل دانشکده مامایی و پرستاری به مشکلات عدیده بهداشت و درمان در بهبهان پایان داد .


  وی ادامه داد : برخی خیرین در روستاها هم در بحث کمک به ساخت طرح های عام المنفعه یاری میکنند که میطلبد از آنها تقاضای کمک به ساختمان ها و تجهیزات بهداشت و درمان آن روستاها کرد .


  حیدری طرح خیر ماندگار را طرحی مهم خواند و ابراز کرد : طرح خیر ماندگار که با هدف تقویت در حوزه های بهداشت و درمان قدم برمی دارد از همه نهادهای دولتی ، اساتید ، پژوهشگران و همه کسانی که دغدغه مردم را دارند دعوت میکند تا با مشارکت جدی در تکمیل و احداث مراکز درمانی نقش تعیین کننده ای داشته باشند.


  مدیر عامل مجمع خیرین سلامت ابراز امیدواری کرد : با مشارکت های دولتی و مردمی مشکلاتی از جمله تکمیل و ساخت مراکز درمانی ، خرید تجهیزات پزشکی ، کمک به بیماران صعب العلاج ، رفع سوء تغذیه و ترویج وقف در شهرستان برطرف خواهد شد .

  ادامه دارد ...

  تاریخ انتشار: ۲۲:۳۸:۰۰ | پنجشنبه, ۱۹ / اسفند / ۱۳۹۵
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.