Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 5.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 2
 • نماینده بهبهان :

  قرارداد های نفتی باید بر اساس دغدغه های مقام معظم رهبری باشد / تا زمان رفع اشکالات اساسی اجازه اجرای قرارداد های نفتی را نمی دهیم

  عصر بهبهان : کشت زر گفت : روند اجرای دو سد چم شیر و مارون 2 در حال حاضر متوقف شده اند، همچنین مخالفت شدید خود را با انتقال آب اعلام کرده ایم.


  حبیب الله کشت زر نماینده بهبهان در گفتگو با عصر بهبهان اظهار کرد :  ، در جلسات فشرده بررسی قراداد های  نفتی در کمیسیون انرژی مجلس بیش از 15 ایراد اساسی در محتوا گرفته شد و این اشکالات تا زمان اصلاح از سوی وزارت نفت و ابلاغ مجدد مانع از موافقت مجلس برای اجرایی کردن قرارداد خواهد شد.

  وی افزود : قراردادهای نفتی بدون تردید باید بر اساس دغدغه های مقام معظم رهبری و مصالح کشور و نظام منعقد و اجرایی شود ، در غیر این صورت کمیسیون انرژی قرارداد های کنونی را فاقد وجاهت اجرایی میداند.

  کشت زر در پاسخ به سوالی مبنی بر چگونگی وضعیت انتقال آب زهره و مارون به استانهای همجوار عنوان کرد : قرار بود از سد چم شیر 600 لیتر در ثانیه آب به استان همجوار منتقل شود که با تلاش های فراوان این میزانن را به 2 لیتر در ثانیه تقلیل دادیم.

  نماینده بهبهان ادامه داد : با توجه به شرایط کشاورزی در بهبهان در حال حاضر جلوی ادامه روند اجرایی دو سد چم شیر و مارون 2 گرفته شده است ضمن اینکه استانهای همجوار نیز با توجه به محرومیت های خود حق بهره برداری از این آب ها را دارند.

  وی در پایان طرح 550 هزار هکتاری مقام معظم رهبری  در بهبهان را رو به پیشرفت خواند و خاطر نشان کرد : در رایزنی های صورت گرفته با مدیر عامل جهاد نصر کشور آقای شمایلی موافقت خود را با افزایش طرح مذکور در بهبهان اعلام کرد که امیدواریم با تدابیر لازم پیشرفت های لازم در این خصوص حاصل شود .      

  تاریخ انتشار: ۱۵:۴۳:۰۱ | جمعه, ۳۰ / مهر / ۱۳۹۵
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.