Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 5.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 1
 • گزارش /

  شایعه دخالت کشت زر در انتصابات رنگ باخت / شریعتی: نمایندگان دخالتی در عزل و نصب ها ندارند

  عصر بهبهان : شریعتی استاندار گفت : به شخصه هیچ دخالتی از سوی نمایندگان در این مسئله ندیدم و معتقدم باید نگاه ما به نتیجه ی انتصابات معطوف باشد.


  به گزارش عصر بهبهان ، در حالی که شنیده ها در محافل عمومی و فضای مجازی حکایت از دخالت نمایندگان در انتصابات اخیر مدیران دستگاههای دولتی حکایت دارد اما شریعتی این فرضیه را کاملا رد میکند و نقش نمایندگان را تنها مشورتی دانسته است.

  این مسئله در شهر بهبهان نیز چنین عنوان شده است که شخص نماینده در حال رایزنی برای انتصاب یا عزل برخی مدیران غیر همسو در دستگاههای اجرایی است اما سخنان استاندار نشان می دهد شریعتی نه تنها این فرضیه را خلاف واقع می داند بلکه هشداری به نمایندگان برای عدم دخالت در انتصابات آتی مدیران به شمار می آید .

  استاندار خوزستان در رابطه با عملکرد آموزش و پرورش در سالی که گذشت به شوشان گفت : بررسی خروجی ها در آموزش و پرورش خوزستان نشان از ارتقای شاخص ها در این حوزه دارد.


  شریعتی خاطر نشان کرد: میزان قبولی در کنکور و امتحانات نهایی از شاخص هایی هستند که به واسطه ی آنها عملکرد آموزش و پرورش مورد ارزیابی قرار می گیرد که آموزش و پرورش خوزستان در سال گذشته توانست با ارتقا در این شاخص ها روند رو به رشدی را طی کند. 

  وی با اشاره به اینکه برای رسیدن به پیشرفت بیشتر در آموزش باید به تلاش ها ادامه داد ، تلاش های صورت گرفته توسط مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان را در جابجایی رتبه  آموزش و پرورش خوزستان خوب توصیف کرد. 

  نگاه ما باید به نتیجه ی انتصاب ها معطوف باشد 

  شریعتی در عین حال با تاکید بر اینکه مجموعه ی انتصاب ها در آموزش و پرورش خوزستان و تمامی دستگاه ها باید بر مبنای شایسته سالاری باشد ، بیان کرد: تمامی عزل و نصب هایی که صورت می گیرد باید با انجام کار کارشناسی باشد و مدیری که کارآمدی ندارد باید جای خود را به مدیری بدهد که عملکرد مناسب و شایسته ای داشته باشد و این موضوع با مدیرکل آموزش و پرورش نیز در میان گذاشته شده است . 

  استاندار خوزستان در ارزیابی انتصاب های صورت گرفته در آموزش و پرورش خوزستان و انتقاد برخی به این انتصاب ها ، گفت: باید به نتیجه ی انتصاب های صورت گرفته توجه شود و اگر انتصابی که صورت می گیرد منجر به ارتقای شاخص ها شود ، مطلوب است . 

  دخالتی از سوی نمایندگان بر انتصاب ها در آموزش و پرورش ندیدم 

  شریعتی همچنین در خصوص ادعای برخی ها مبنی بر  دخالت نمایندگان در انتصاب های صورت گرفته در آموزش و پرورش خوزستان تاکید کرد: به شخصه هیچ دخالتی را از سوی نمایندگان در این مسئله ندیدم و معتقدم باید نگاه ما به نتیجه ی انتصاب ها معطوف باشد . کما اینکه ممکن است درخصوص برخی انتصاب ها اختلاف وجود داشته باشد و عده ای از آن انتصاب رضایت داشته باشند و عده ای نیز ناراضی باشند ولی آنچه مهم است ، نقش تعیین کننده ی شاخص های سنجش عملکرد آموزش و پرورش در آینده و بهبود در روش ها ست . 

  تقی زاده مطابق قانون در عزل و نصب ها با فرمانداران هماهنگ است 

  استاندار خوزستان در عین حال با تاکید بر اینکه هماهنگی مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با فرمانداران در خصوص عزل و نصب ها در آموزش و پرورش قانونی است ، تصریح کرد: مطابق با قانون آقای تقی زاده می بایست در خصوص انتصاب های صورت گرفته در آموزش و پرورش با فرمانداران به صورت هماهنگ عمل کند که در حال حاضر این هماهنگی بسیار بیشتر از گذشته وجود دارد و من هم بر لزوم ایجاد این هماهنگی تاکید کردم .


  تاریخ انتشار: ۲۳:۳۳:۰۴ | سه شنبه, ۲۳ / شهریور / ۱۳۹۵
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.