Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 5.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 1
 • گزارش /

  ستاد روحانی در بهبهان آغاز به کار کرد + عکس

  عصر بهبهان : در اقدامی هماهنگ و برنامه ریزی شده بیش از دهها بنر تبلیغاتی به بهانه افتتاح یک طرح در بهبهان در خیابان های شهر نصب شد.


  به گزارش عصر بهبهان ، حامیان حسن روحانی در استقبال از استاندار خوزستان با استفاده از امکانات دولتی و صرف بیت المال، کارناوال تبلیغاتی بزرگی را به راه انداخته و برای به کرسی نشاندن اهداف اهداف جناحی و حزبی خود از کیسه خلیفه سنگ تمام گذاشتند!

  به دنبال این اقدام هماهنگ کلیه معابر اصلی شهر بهبهان مملو از بنرهایی حاوی تصاویر رئیس جمهور و استاندار خوزستان بود که در کنار آن شعار دولت تدبیر و امید نیز به چشم میخورد .

  این اقدام که به شدت با انتقاد استاندار نیز مواجه شد ، اذهان عموم و رهگذران را معطوف به اهداف سیاسی و جناحی کرده است که متاسفانه هیچ گاه نفعی را برای مردم این شهر در برنداشته است .

  البته پاسخ فرماندار در این خصوص قابل تامل است که در پاسخ به انتقاد استاندار گفته است : کلیه پول این بنرها از کیسه خیرین است و فرمانداری هیچ نقشی نداشته است اما سوال این است ، چه کسانی ایده بنرهای سیاسی را داده اند و شما به عنوان نماینده تام الاختیار دولت قدرت ممانعت از ریخت و پاش را نداشتید ؟

  به هر حال بنرهای نصب شده در تمامی میادین شهر بیش از آنچه که نفعی برای مردم داشته باشد ، منافع سیاسی را دنبال میکند.

  تصاویر :


   


  این در حالی است که قائم مقام و معاون سیاسی وزیر کشور با تاکید براینکه تبلیغات انتخاباتی زودتر از موعد خلاف است و در ارزیابی‌ها این موضوع مورد توجه قرار خواهد گرفت، افزود: افراد قانون را خوب مطالعه کنند و از فرمانداران، بخشداران و استانداری‌ها مشورت بگیرند.


  تاریخ انتشار: ۱۳:۵۲:۲۳ | جمعه, ۳ / دی / ۱۳۹۵
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.