Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 1
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • تشریح درگیری مسلحانه در شهر لیکک/ کشته و زخمی شدن 3 نفر

  عصر بهبهان : 2 فرد مسلح از یکی از این طایفه ها در حالی که با روبان سر خود را پوشانده بوند با سلاح گرم کلاشینکف و کلت کمری چهار نفر از طایفه دیگر را به گلوله بستند.


  بخشدار مرکزی شهرستان بهمئی تاکید کرد: تدابیر شدید امنیتی در ورودی این شهرستان از سمت خوزستان و بهبهان اندیشیده شده و تلاش ماموران امنیتی و انتظامی برای دستگیری ضاربان در درگیری مسلحانه امروز شهر لیکک همچنان ادامه دارد.

   علی اکبر فرهنگی نسب اظهار داشت: درگیری مسلحانه امروز در شهر لیکک ادامه کشمکش های دامنه دار 2 طایفه در روستای پتک باغملک در استان خوزستان است.

  روز بیست و سوم شهریور سال گذشته 2 طایفه محمدی و محمد موسایی در روستای پتک شهرستان باغملک با یکدیگر درگیر شدند که در این درگیری 10 نفر کشته شدند.

  وی با تشریح نحوه درگیری امروز در جلوی دادگستری شهر لیکک بهمئی گفت: 2 فرد مسلح از یکی از این طایفه ها در حالی که با روبان سر خود را پوشانده بوند با سلاح گرم کلاشینکف و کلت کمری چهار نفر از طایفه دیگر را به گلوله بستند.

  وی گفت: یک نفر در این در گیری مسلحانه در صحنه کشته و 2 نفر دیگر نیز به شدت مجروح که حال یکی از مجروحان و خیم اعلام شده است.

  فرهنگی نسب تصریح کرد: ضاربان به محض شلیک از صحنه متواری شدند.

  وی بیان کرد: خبرهای رسیده حاکی است که خودرو حامل این 2 ضارب در جاده بهبهان- خوزستان تصادف کرده و راننده آن نیز جان باخته اما خبری از ضاربان در دست نیست.

  وی گفت: شورای تامین شهرستان بهمئی برای تصمیم گیری و بررسی بیشتر این حادثه خونین به صورت فوق العاده نیز تشکیل جلسه داده است.

  تاریخ انتشار: ۰۵:۳۹:۴۱ | سه شنبه, ۱۱ / آبان / ۱۳۹۵
  اشتراک گذاری

  نظر دهی MOD_AMC_HAS_C1

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.