Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گزارش /

  پنج ماه برای تحقق وعده های استاندار جوان / از تکرار وعده راه اندازی فرودگاه تا تکمیل بیمارستان در بهبهان

  عصر بهبهان : استاندار جوان برخلاف استاندار سابق که حتی زحمت اعزام معاونین خود را به بهبهان نداده بود ، خود به میان مردم آمد و از نزدیک آثار ترکش های سیاسی منفعت طلبان را بر پیکره شهر نظاره کرد تا شاید بتوان با تصمیماتی گرد از چهره مظلوم بهبهان بزداید .


  به گزارش عصر بهبهان ، مردم شهر بهبهان که در دوران دولت اعتدال جز وعده های توخالی و آمارهای غیر واقعی از مسئولین شهرستان و مسئولانی استان چیز دیگری ندیدند پس از سالها با انتصاب یک مدیر بهبهانی در راس استانداری غصه های کهنه را به دست فراموشی سپردند و با امیدواری هر چه تمامتر به آینده خوش بین شدند.

  بیش از 46 ماه است که این شهر نه افتتاح پروژه عام المنفعه ای و نه فضای کسب و کاری به چشم خود دیده است ، اما تا چشم کار میکرد سیاسی کاری مسئولین برای رسیدن به قدرت و منافع حزبی ، زخم مردم محروم این دیار را دو چندان کرد.

  برای نخستین بار یک استاندار به بهبهان شهر سرداران شهید ، دارالعلما ، دارالمومنین و قطب کشاورزی استان پا گذاشت ، شهری که نماینده از آن به عنوان یک روستای بزرگ یاد کرد .

  استاندار جوان برخلاف استاندار سابق که حتی زحمت اعزام معاونین خود را به بهبهان نداده بود ، خود به میان مردم آمد و از نزدیک آثار ترکش های سیاسی منفعت طلبان را بر پیکره شهر نظاره کرد تا شاید بتوان با تصمیماتی گرد از چهره مظلوم بهبهان بزداید .

  یک ماه پس از بازدید استاندار از این شهر خبرهای خوشحال کننده ای از زبان امام جمعه به گوش میرسید که گویی قرار است اتفاقاتی بیفتد و این مسئله امیدواری را در چهره مردم محروم بهبهان نمایان کرده بود.

    اما واقعیت چیز دیگری بود که خیلی زود بر فضای شهر و اذهان بیدار مردم حاکم شد ، وعده هایی تکراری که هیچ گاه برای این شهر و شهروندان خاطره خوشی به جای نگذاشته است چرا که استاندار جوان تا عمر دولت یازدهم 5 ماه بیشتر زمان ندارد و تا آن وقت فرصت عملی کردن وعده ها را ندارد!

  نابودی کشاورزی به دست مدیران بومی شهرستان و استان ، ابتر ماندن پروژه های بزرگ به جا مانده از دولت گذشته ، افزایش نیروهای غیر بومی در تاسیسات بهبهان ، رشد نرخ بیکاری ، کاهش تولید محصولات کشاورزی ، بحران آب در حومه ، اعتصاب پیاپی کارگران و نیروهای قراردادی و دهها اتفاق دیگر در این برهه کار استاندار جوان را سخت و سخت تر کرد تا شاید برای جذب اعتبار مانعی بسار جدی بنام کاهش بودجه استان توسط دولت تدبیر سد راه پیاده سازی وعده هایش شود.

  حال با توجه به شرایط فعلی گویا باید نام غلامرضا شریعتی را در کنار سیاسیونی قرار داد که سالهاست با وعده های آنچنانی فضای کنونی را برای مردم این شهر رقم زده اند ، هر چند که راه جذب اعتبار برای عملی کردن شعارها کاری بس دشوار است اما آنچه که  از برآیند موجود هویداست اتفاق خاصی را در چند ماه پایانی عمر دولت تدبیر شاهد نخواهیم بود. 

  تاریخ انتشار: ۰۹:۰۲:۲۵ | چهارشنبه, ۱۷ / آذر / ۱۳۹۵
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.