Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • علت اصلی تحصن دانشجویان دانشگاه خاتم الانبیاء چه بود؟ + تصاویر

  عصر بهبهان : دانشجوی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان ضعف در تیم مدیریتی دانشگاه را علت بروز مشکلات دانست و عنوان کرد: عدم حضور منظم ریاست دانشگاه و سپردن امور به معاونین سبب شده است که نگاه سلیقه ای و حزبی عده ای بر خواسته ها و مطالبه ی به حق دانشجویان مقدم شمرده شود.


  جمعی از دانشجویان دانشگاهصنعتی خاتم الانبیاء بهبهان روز گذشته (۱۰ آبان ماه) در مقابل ساختمان مرکزی این دانشگاهتجمع کردند، در همین رابطه یکی از دانشجویان معترض در گفتگو با گروه دانشجو "موج چهارم”، در سخنانی علت این تجمع دانشجویی را تشریح کرد.
   وی، نبود اینترنت، مشکلات صنفی و نگاه سلیقه ای و جناحی را علل این تجمع عنوان کرد و گفت: مدت هاست که دانشجویان با این مشکلات دست و پنجه نرم می کنند و کسی صدای دادخواهی آنان را نمی شنود.
   این دانشجو، ضعف در تیم مدیریتی دانشگاه را علت بروز مشکلات دانست و افزود: عدم حضور منظم ریاست دانشگاه و سپردن امور به معاونین سبب شده است که نگاه سلیقه ای و حزبی عده ای بر خواسته ها و مطالبه ی به حق دانشجویان مقدم شمرده شود.
   وی به حمایت اصلاح طلبان و شخص استاندار خوزستان از برخی مسئولین و دانشجویان دانشگاه اشاره و تاکید کرد: انجمن اسلامی دانشجویی دانشگاه خاتم در حالی فعالیت خود را آغاز نموده است که این تشکل هنوز فاقد مجوز می باشد.
   این دانشجو در پایان خطاب به مسئولین دانشگاه عنوان کرد: بهتر است دست از نگاه های حزبی و سلیقه ای خود بردارید و حق و عدالت را سر لوحه ی کار خویش قرار دهید.

  تاریخ انتشار: ۱۸:۰۵:۳۷ | چهارشنبه, ۱۲ / آبان / ۱۳۹۵
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.