Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گزارش /

  اختصاص ۹ واحد مسکونی به مددجویان بهبهان

  عصر بهبهان : مدیر کمیته امداد امام خمینی بهبهان از اختصاص ۹ واحد مسکونی به مددجویان تحت پوشش این کمیته امداد خبر داد.


  به گزارش عصر بهبهان ، عبدالوهاب عبدی در گفت وگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه یکی از اصلی ترین نیازها و مشکلات مددجویان کمیته امداد امام خمینی، تأمین مسکن است، اظهار کرد: رویکرد امداد در حوزه تامین مسکن مددجویان توجه به خانواده‌های نیازمندی است که از محرومیت بیشتری برخوردارهستند.

  وی با بیان اینکه مسکن به عنوان یکی از عوامل توانمندسازی مددجویان مورد توجه کمیته امداد است، افزود: طی توافقنامه ای  که با هدف رسیدگی و احداث مسکن مناسب در مناطق محروم، بین کمیته امداد و سپاه پاسداران منعقد شده، تعداد ۶۱۵ واحد مسکونی در مناطق محروم و روستایی خوزستان احداث می شود که در حال حاضر تعداد ۹ واحد مسکونی در شهرستان بهبهان برای ساخت مدنظر قرار گرفته و تاکنون سه باب از این منازل مسکونی به مددجویان تحت حمایت فاقد مسکن تحویل و سه باب دیگر با ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته اند.

  مدیرکمیته امداد امام خمینی بهبهان تصریح کرد: طی همکاری با شورا و دهیاری ها، هشت قطعه زمین در روستای کیکاوس از روستاهای حومه بهبهان برای مددجویان فاقد مسکن تهیه شده که امیداریم با حمایت خیران و مسئولان تمامی این هشت قطعه زمین تکمیل و راه اندازی شود.

  عبدی بیان کرد: طی ۶ ماهه نخست سال ‌جاری بیش ‌از ۱۲ مورد تعمیرات کلی و جزئی مسکن، دو مورد خرید مسکن و ۱۰ مورد در زمینه بهسازی و مقاوم سازی منازل روستایی انجام شده است.

  مدیر کمیته امداد امام خمینی بهبهان با بیان اینکه واحدهای مسکونی احداثی با نظارت فنی و کمک های این نهاد احداث می شود، ادامه داد: سال گذشته در بخش احداث، تعمیر، تکمیل، بازسازی، بهسازی و مقاوم سازی و پرداخت اقساط معوقه هزینه ای بیش از چهار میلیارد و ۱۵۱ میلیون ریال برای ۲۹۷ خانوار مددجویان پرداخت شده است.

  تاریخ انتشار: ۱۹:۳۷:۱۲ | پنجشنبه, ۱۵ / مهر / ۱۳۹۵
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.