Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • جاده ای که بوی خون می دهد

  پنج کشته و زخمی در جاده های بهبهان تنها در یک شبانه روز / چرخ کشتارگاه انسانی در محورهای بهبهان همچنان می چرخد + تصاویر

  عصر بهبهان : تصاویر دلخراش سوانح رانندگی محورهای منتهی به شهر بهبهان از طرف بوشهر ، گچساران و اهواز در سالهای گذشته که قلب هر انسان آزاده ای را جریحه دار کرده است اما این اتفاقات نتوانست مدیران و تصمیم گیران این حوزه را مجاب به اتخاذ تدابیر ویژه برای ترمیم و تعریض این محورها نماید.


  به گزارش خبرنگار عصر بهبهان ، جاده های منتهی به شهرستان بهبهان همیشه در استان خوزستان به جاده هایی پرخطر معروف و مشهور بوده اند.

   از واژگونی یک دستگاه نیسان در حوالی زیدون که منجر به کشته شدن 5 تن از اعضای یک خانواده و چند تن دیگر شد گرفته تا تصادفات متعدد خودروها در جاده ها همه مواردی هستند که باعث شده همچنان مرگ در جاده های بهبهان به دیلم و بهبهان به گچساران سفر‌ ‌کند.

  سالهای سال است که اجرای پروژه ها و طرح هاي متعددی نقل محافل استان براي حل مشكلات جاده ها و را‌ه های آنها بوده که شهرستان بهبهان نيز از جمله آنها به شمار می رفت که تصمیم های متعدد  دولت را برای مطالعه، احداث و تجهیز راه هايش به خود دیده است.


  روزی نیست که در محورهای مواصلاتی دیلم به بهبهان خوزستان و بالعکس اخبار تازه ای مبنی بر تصادف خودورها و کشته شدن چندین نفر به گوش نرسد. بنا بر آمار منتشر شده از سوی پزشکی قانونی استان خوزستان در حد فاصل سال های ۸۸ تا ۹۴، ۶ هزار و ۹۰۵ نفر در سوانح جاده ای در جاده های خوزستان کشته شدند که جاده های برون شهری با آمار ۴ هزار و ۳۴۷ نفر بیشترین سهم را به خود اختصاص داده اند.


  پنج کشته و زخمی تنها در شبانه روز گذشته نگرانی ها را برای شهروندان بهبهانی و شهرهای همجوار دو چندان کرده است اما گویا کسی نمی خواهد این نگرانی بزرگ را مردم بگیرد و فکری به حال این جاده های مرگ کند.


  خبر تصادف یک دستگاه پراید با یک دستگاه پژو که منجر به مرگ یک تن و زخمی شدن یک نفر دیگر در حوالی سردشت زیدون شد به گوش نرسیده بود که بلافاصله برخورد شدید یک دستگاه سمند با یک دستگاه کامیون در محور بهبهان به دیلم که یک کشته و دو مجروح را برجا گذاشت ، شهروندان بهبهانی را در شوک و دلهره فرو برد .


  تصاویر دلخراش سوانح رانندگی محورهای منتهی به شهر بهبهان از طرف بوشهر ، گچساران و اهواز در سالهای گذشته که قلب هر انسان آزاده ای را جریحه دار کرده است اما این اتفاقات نتوانست مدیران و تصمیم گیران این حوزه را مجاب به اتخاذ تدابیر ویژه برای ترمیم و تعریض این محورها نماید.


  این در حالی است که شهر بهبهان به دلیل قرار گرفتن در گلوگاه چهار استان مهم جنوب یعنی خوزستان ، بوشهر ، فارس و کهگیلویه و بویراحمد همه ساله حجم زیادی از تردد خودروها را در جاده های خود می بیند که علاوه بر آسیب های ناشی از ورود مواد مخدر به این منطقه ، اثرات سوانح تلخ رانندگی نیز موقعیت این شهرستان را به خطر انداخته است.
  جاده گچساران دو کشته و سه زخمی  تصادف زنجیری در جاده بهبهان به دیلم سالهای گذشته که تیتر یک رسانه ها شد  برخوردهای خودرویی منجر به فوت هموطنان در جاده مرگ !

  از مخاطبان گرامی بایت نشر تصاویر فوق پوزش میطلبیم اما عمق فجایع ما را بر آن داشت تا با نشر این صحنه ها مسئولان استانی را مجاب به چاره اندیشی در این جاده ها نمایند ، امید است بزودی شاهد ورود جدی دستگاههای مربوطه در این مسئله باشیم.  تاریخ انتشار: ۱۰:۱۳:۳۵ | یکشنبه, ۲۱ / آذر / ۱۳۹۵
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.