Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 1
1 2
 • (رتبه فعلی 5.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 1
 • فرمانده سپاه ناحیه بهبهان خبر داد :

  بزرگترین نمایش میدانی تاریخ ایران در عید غدیر

  عصر بهبهان : سرهنگ خیران پور گفت : این نمایش بزرگ با حضور دهها هزار تماشاگر اجرا خواهد شد و علاقه مندان می توانند از یکشنبه شب به مدت سه شب شاهد این نمایش تاریخی باشند.


  به گزارش عصر بهبهان  ، فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج بهبهان از اجرای بزرگترین نمایش میدانی تاریخ استان خوزستان در شهرستان بهبهان با حضور هنرمندان در عید غدیر خبر داد.
   
  سرهنگ خیران پور در نشست هماهنگی کمیته های برگزاری نمایش علی امیر غدیر گفت : این نمایش بازسازی حادثه عظیم غدیر است که به شکل ترتیبات و استناداتی که در روایات آمده است به اجرا درخواهد آمد.

  وی اجرای این نمایش را در تاریخ کشور بی نظیر دانست وگفت : این نمایش بزرگ با حضور دهها هزار تماشاگر اجرا خواهد شد و علاقه مندان می توانند از یکشنبه شب به مدت سه شب شاهد این نمایش تاریخی باشند.

  فرمانده ناحیه مقاومت بهبهان افزود: در این نمایش حرکت و توقف کاروان ها در منطقه غدیر، نزول وحی ، اجتماع مسلمین و نماز جماعت ، همچنین خطبه غدیر بر روی جهاز شتر و بالا بردن دست حضرت علی (ع) توسط پیامبر اکرم (ص) و خطبه غدیر بازسازی خواهد شد.

  سرهنگ خیران پور با بیان اینکه این نمایش به همت بسیجیان اجرا می شود ، عنوان این نمایش را « علی امیر غدیر » ذکر کرد و گفت: امیدواریم با این گونه اقدامات و دیگر فعالیت های هنری و فرهنگی، تکلیف خودمان را در جنگ امروزی که جهاد نرم است به نحو احسن انجام دهیم.

  تاریخ انتشار: ۱۲:۴۵:۳۳ | شنبه, ۲۷ / شهریور / ۱۳۹۵
  اشتراک گذاری

  نظر دهی MOD_AMC_HAS_C1

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.