Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • فرماندار بهبهان :

  من برای خدمت به مردم به این شهر آمده ام / با فرمانداران گذشته تفاوت دارم

  عصر بهبهان : مظفری تاکید کرد : ما اگر در جنگ نابرابر تحمیلی به پیروزی رسیدیم به لطف خانواده هایی بود که با تقدیم فرزندان خود از کیان کشور دفاع کردند.


  به گزارش عصر بهبهان ، علی مظفری فرماندار بهبهان در دیدار با خانواده سردار شهید بهروزی اظهار کرد :من برای خدمت به مردم آمده ام،مسئولین مدیون مردم هستند مردن با حضور ارزشمند خود در انقلاب و جنگ تحمیلی باعث پیروزی اسلام شدند و این مردم قابل ستایش هستند.

  وی افزود : ما اگر در جنگ نابرابر تحمیلی به پیروزی رسیدیم به لطف خانواده هایی بود که با تقدیم فرزندان خود از کیان کشور دفاع کردند.
  مظفری عنوان کرد : تفکر من با فرمانداران گذشته متفاوت است مردم صاحبان انقلاب و نظام هستند و ما باید پاسخگو باشیم تا حصول نتیجه و باید مردم داری سرلوحه کارمان باشد.

  فرماندار بهبهان در ادامه گفت : برای بخش زیدون باید امکانات کامل برای رفاه مردم فراهم شود . ما باید تلاشمان را بکار بریم برای توسعه همه جانبه زیدون هم در بحث عمرانی هم کشاورزی و درمانی و بخصوص امنیت پایدار .

  وی تصریح کرد : :برای هر کاری باید آموزش لازم داشته باشیم ؛کشاورزان باید بدانند چه چیزی خروجی بیشتری برای کشاورز دارد و آن محصول را کشت کند.

  وی با بیان اینکه جلسه شورای اداری اسفند ماه را در شهر زیدون برگزار میکنیم مظفری ابراز کرد :از بخشدار میخواهم با همه اقشار تعامل داشته باشند و کاری به خط و ربط مردم نداشته باشند.ما برای همه مردم احترام قایلیم بویژه خانواده معظم شهدا از بخشدار میخواهم وضعیت گلزار شهدا را ساماندهی و به خانواده معظم شهدا رسیدگی و بازدید کند.

  مظفری توجه ویژه به کشاورزان را از اولویت های کاری خود دانست و گفت:بخشداران باید توجه ویژه به اشتغال و سرمایه گذاری بویژه در بخش کشاورزی داشته باشند و همه نیرو ها باید از افراد بومی باشد و نباید اجازه دهیم و برای ما قابل قبول نیست.

  فرماندار شهرستان بهبهان در پایان گفت:یقین داشته باشید شبانه روز درخدمت مردم هستیم و سرباز و خادم مردم بویژه خانواده معظم شهدا هستیم و از خانواده شهدا میخواهم برای ما بعنوان خادم مردم دعا کنند.

  تاریخ انتشار: ۱۵:۵۳:۰۰ | شنبه, ۳۰ / بهمن / ۱۳۹۵
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.