Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 1
0 0
 • (رتبه فعلی 5.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 1
 • امام جمعه بهبهان :

  اگر در این سه سال وقت خود را تلف نمیکردیم وضعیت کشور این نمیشد / تحریم های اخیر از اشتغال هزاران نفر جلوگیری کرد /اگر پول و سرمایه نیست پس حقوق های نجومی از کجا می آید

  عصر بهبهان : امام جمعه بهبهان گفت : تنها راه نجات کشور اقتصاد مقاومتی است و جوانان عزیز باید بیکار ننشینند و به دنبال کارآفرینی باشند ، مسئولین هم باید کمک کنند و زمینه های کارآفرینی و اشتغال جوانان را فراهم کنند .


  به گزارش عصر بهبهان ، حجت الاسلام والمسلمین سید قدرت الله ناصری امروز در خطبه های نماز جمعه با تاکید بر صبر و استقامت در برابر سختیها و هوای نفسانی در جامعه اسلامی اظهار کرد : انسان باید در برابر مصیبت ها و مشکلات سخت استقامت کند و این مختص به یک فرد نیست بلکه اجتماع هم  را در برمیگیرد ، بنابراین نباید در مواجهه با دشواری ها و وسوسه شیطان فرار را بر قرار ترجیح داد که این خود شکست را فراهم میکند.

  وی افزود : امروز بیگانگان برای تسلیم کردن ملت ایران اسلامی کمر همت بسته اند و از آنجایی که در زمینه های مختلفی از جمله بخش نظامی و فرهنگی شکست خورده اند از طریق اقتصادی وارد شده اند.

  حجت الاسلام والمسلمین ناصری اذعان کرد : اگر ما در مدت سه  سال و اندی به دشمن اعتماد نمی کردیم ، وقت خود را تلف نمیکردیم و روی پای خود می ایستادیم وضعیت اقتصاد کشور این چنین نمیشد. 


  امام جمعه بهبهان ابراز کرد : تنها راه نجات کشور اقتصاد مقاومتی است و جوانان عزیز باید بیکار ننشینند و به دنبال کارآفرینی باشند ، مسئولین هم باید کمک کنند و زمینه های کارآفرینی و اشتغال جوانان را فراهم کنند .


  وی اعتماد به دشمن را خطا دانست و تصریح کرد : اخیرا در دیداری که با مدیرعامل یکی از شرکت های پالایشگاهی داشتیم به بنده گفتند ، ما ظرفیت پذیرش بیش از 3500 نفر نیروی کار را داریم و زمینه این فرصت مهم با شرکت های طرف مقابل تا پای امضاء چک هم فراهم شد اما به دلیل تحریم های ده ساله اخیر آمریکا بر علیه ایران ، همه کاسه کوزه ها بهم خورد و این برای کسی که تدبیر دارد باید روشن شود که اعتماد به دشمن خطاست.  


  حجت الاسلام ناصری خطاب به دولت اظهار کرد : اگر پول و سرمایه نیست ، پس این حقوق های نجومی چگونه پرداخت میشود . یکی از شعار های انقلاب عدالت اجتماعی است که باید رعایت شود پس اگر پول نیست باید برای همه نباشد ، چرا عده خاصی از حقوق های نجومی برخوردار هستند.


  خطیب جمعه بهبهان در پایان خاطر نشان کرد : خیرین و مسئولین جوانان کار آفرین را شناسایی کنند و زمینه های اختراع و تولید را فراهم کنند.

  تاریخ انتشار: ۱۴:۰۶:۵۶ | جمعه, ۱۷ / دی / ۱۳۹۵
  اشتراک گذاری

  نظر دهی MOD_AMC_HAS_C1

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.