Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 5.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 1
 • جانشین قرارگاه کربلا :

  پیروزی در حلب سوریه نزدیک است / غیبت مسئولین و نهادها در بزرگداشت شهدا چه توجیهی دارد

  عصر بهبهان : سردار مواساتی گفت : عنقریب خبرهای خوشی از حلب سوریه مبنی بر پیروزی کامل مقاومت به گوش خواهد رسید و به حمدالله پوزه مستکبرین ، دواعش و صهیونیست توسط رزمندگان اسلام به خاک مالیده خواهد شد


  به گزارش عصر بهبهان، سردار یدالله مواساتی جانشین قرارگاه کربلا در نخستین یادواره شهید احسان فتحی که در صحن امامزاده حیدر (ع) بهبهان برگزار شد اظهتر کرد : امروز همه دنیا به شجاعت رزمندگان ایرانی در همه شرایط پی برده است ، در سوریه مردم به صراحت میگویند مردانی از جنس ابرار و شجاعان آمدند و شهرها را از دست دیو صفتان و صهیونیست آزاد کرده است.

  وی افزود : شهر زیتان با برنامه ریزی دقیق و شجاعت بچه های ما آزاد شد و به دنبال آن چند شهر دیگر نیز آزاد شد که شهید احسان فتحی یکی از آن راد مردانی بود که جان شیرین خود را در این راه تقدیم کرد.

  سردار مواساتی با اشاره به آیه شریفه ای از قرآن که میفرماید انسان باید خلیفه خدا بر روی زمین باشد ابراز کرد : آیا همه انسان ها نماینده خدا بر روی زمین هستند ، براستی که چنین نیست چون عده ای در راه خدا به مجاهده برمیخیزند و به شهادت و یا جانبازی میرسند اما عده دیگری نه تنها در راه خدا قدم برنمی دارند بلکه سد راه میشوند و اینجاست که خلیفه الله بر روی زمین عیان میگردد.

  جانشین قرارگاه کربلا ادامه داد : عده ای از مردم فکر میکنند کسانی که شهید میشوند افرادی فوق العاده بودند تصریح کرد: شهدا از جنس همین مردم بودند ، افرادی عادی بودند که با استفاده از تعالیم الهی دلبسته خداوند شدند و به این مقام رسیدند و این برای جوانان و نوجوانان ما دست یافتنی است .

  این یادگار دفاع مقدس پیروزی جبهه مقاومت را در سوریه نزدیک دانست و اذعان کرد : عنقریب خبرهای خوشی از حلب سوریه مبنی بر پیروزی کامل مقاومت به گوش خواهد رسید و به حمدالله پوزه مستکبرین ، دواعش و صهیونیست توسط رزمندگان اسلام به خاک مالیده خواهد شد.

   وی با تاکید بر نقش تعیین کننده سپاه در پیروزی های سوریه با نقل خاطره ای عنوان کرد:  در یکی از عملیات های آزادسازی حلب قرار شد با ارتش روسیه عملیات مشترکی برنامه ریزی کنیم و به همین منظور نشستی برگزار شد که یک افسر ارشد روس با تحکم و از سر غرور به حالت دستوری به تشریح عملیات پرداخت و به گونه ای صحبت کرده بود که گویا بچه های ما مثل ارتش سوریه هستند.
  در این حالت به مترجم گفتم عین جمله من را به ایشان منتقل کنید .
  من در آنجا گفتم ما پاسدار جمهوری اسلامی ایران هستیم ، ما را با نیروهای ارتش سوریه مقایسه نکنید و از روی تحکم با ما صحبت نکنید !

  سردار مواساتی ادامه داد: وقتی صحبت های بنده به این افسر ارتش روس منتقل شد از صندلی بلند شد و جلوی من از گفته خود معذرت خواهی کرد و گفت : قصد تحقیر نداشتم ، من به قابلیت های سپاه واقف هستم.

  جانشین قرارگاه کربلا در پایان با انتقاد از غیبت برخی مسئولین و نهادها در بزرگداشت یاد و خاطره اولین شهید مدافع حرم در بهبهان تاکید کرد : غیبت برخی از مسئولین و نهادها در بزرگداشت این شهدا  چه توجیهی دارد ، این شهدا حق بزرگی بر گردن ما دارند ، اگر امروز جایگاهی بدست آمده است به سبب خون این شهیدان است.  تاریخ انتشار: ۰۹:۳۷:۱۹ | جمعه, ۱۹ / آذر / ۱۳۹۵
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.