Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • آیا عبور از شریعتی کلید خورده است؟

  عصر بهبهان : گفته می شود در روزهای اخیر اختلافات جدی در موضوع انتصابات در استانداری خوزستان ایجاد شده است.  به گزارش عصر بهبهان ؛ 
  گفته می شود در روزهای اخیر اختلافات جدی در موضوع انتصابات در استانداری خوزستان ایجاد شده است، از یکسو برخی لابی های سیاسی در تلاشند تا مخالفان استاندار جوان را با حکم خود او در مناصب مهم استانداری بکار بگمارند و از قضا افرادی معرفی می شوند که مخالفت های جدی در میان حامیان دولت و اصلاح طلبان دارند. گفته می شود هدف از این فشارها به استاندار آن است که با انجام این قبیل انتصابات، هم ابتکار عمل را از شریعتی بگیرند و ستاد عبور از او را به درون استانداری بکشند و هم با بالا بردن نارضایتی ها از او در میان بخش اعظمی از نیروهای اصلاح طلب و حامی دولت، زمینه را برای عبور از او اندکی پس از انتخابات فراهم کنند.
  آنگونه که خبرنگار ما مطلع شده است با ادامه این روند، روز به روز نارضایتی ها در میان اصلاح طلبان و حامیان دولت از شریعتی بالا می رود و این دقیقا استراتژی مخالفان اوست که همه تلاش شان را برای روی کار نیامدن او بکار گرفته بودند و جلسات متعددی را در تهران تشکیل داده بودند.
  انتخاب گزینه هایی که در تقابل آشکار با استاندار شدن شریعتی بودند و معرفی به او برای صدور حکم انتصاب در جایگاههای مهم سیاسی، ضمن آنکه دلسردی حامیان استاندار جوان را بدنبال دارد باعث می شود آنها ابتکار عمل را در ایجاد تعامل با نمایندگان مجلس بدست بگیرند و شریعتی عملا در موضعی منفعلانه قرار بگیرد بویژه آنکه شنیده شده با واسطه کارگردان اصلی این بازی، سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استاندار با نمایندگان شوشتر و رامهرمز در مجلس نشست هایی داشته که خروجی آن تا کنون انتصاب معاون سیاسی فرماندار شوشتر و انتصاب قریب الوقوع فرماندار رامهرمز بوده است.
  حال باید منتظر ماند. آیا شریعتی همچنان در زمین مخالفانش توپ خواهد زد و ابتکار عمل را در ایجاد تعامل با سیاسیون و نمایندگان به معاون سیاسی استاندار و مدیرکل جدید سیاسی اش و کارگردان اصلی انتصابات که ید طولایی در مهندسی جریان اصلاح طلب دارد واگذار خواهد کرد؟


  بازتاب

  تاریخ انتشار: ۲۲:۵۱:۲۰ | جمعه, ۱۴ / آبان / ۱۳۹۵
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.