Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • امام جمعه بهبهان :

  گرامیداشت بسیج از شعائر الهی است / طرح توسعه قدمگاه امام رضا (ع) بهبهان در مجلس تصویب شد

  عصر بهبهان : حجت الاسلام ناصری تاکید کرد : هفته بسیج از شعائر الهی است چرا که این روز به فرمان بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) نامگذاری شده است که برکات زیادی برای کشور داشته است و تکریم آن بسیار اهمست دارد.


  به گزارش عصر بهبهان ، حجت الاسلام والمسلمین ناصری امام جمعه بهبهان در خطبه های امروز اظهار کرد : متاسفانه امروز عده ای برای جمع کردن سرمایه و مال مسابقه گاشته اند و این مسئله یک آفت برای جامعه اسلامی است.

  وی با اشاره به هفته بسیج و سالروز تشکیل بسیج در پنجم آذر عنوان کرد : هفته بسیج از شعائر الهی است چرا که این روز به فرمان بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) نامگذاری شده است که برکات زیادی برای کشور داشته است و تکریم آن بسیار اهمست دارد.

  حجت الاسلام ناصری اسناد عبور امام هشتم از بهبهان را معتبر خواند و اذعان کرد : در روزهای اخیر با توجه به نزدیکی شهادت امام رضا (ع) و همایش بزرگ پیاده روی به سمت قدمگاه ارتباط هایی با اساتید حوزه علمیه قم صورت گرفت که کتاب های زیادی مسیر عبور آن از محل قدمگاه کنونی بهبهان را تایید کرده اند . 

  وی ادامه داد : طرح توسعه قدمگاه امام رضا (ع) بهبهان در مجلس تصویب شده است و بزودی قرار است اقداماتی از جمله ایجاد مواکب و کارهای دیگر در این محل انجام شود البته این وظیفه ماست به اماکن مقدس که دارای اعتبار هستند توجه ویژه کنیم و مورد تکریم قرار دیهم.

  امام جمعه بهبهان در پایان با تاکید بر حضور مردم در مراسم پیاده روی تا قدمگاه امام رضا (ع) ابراز کرد : حضور با شکوه در این مراسم خوب است البته باید بحث معنویت در آن رعایت شود چرا که شعیره الهی محسوب میشود و به سبب حضور بانوان متدین تدابیرخوبی نیز باید اتخاذ شود.

  تاریخ انتشار: ۱۸:۳۶:۴۵ | جمعه, ۵ / آذر / ۱۳۹۵
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.