Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 4
0 0
 • (رتبه فعلی 4.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 1
 • امام جمعه بهبهان :

  باید جلوی بی عفتی در تالارهای عروسی شهر را گرفت / کجای قانون آمده زن میتواند جلوی مردان در تالار عروسی رژه برود / مردم از مواضع قاطع ستاد احیاء شهرستان حمایت کنند

  عصر بهبهان : حجت الاسلام ناصری گفت : وقتی شما اجازه می دهید یک جوان یا نوجوانی بی عفتی ها را در تالار ها ببیند و این امر به یک عرف و فرهنگ عمومی تبدیل شود ، معلوم است چه اتفاقی خواهد افتاد ، شما خودتان با دست خودتان این مسئله را رقم می زنید ، بعد جالب است که برایش عزا میگیرید.


  به گزارش عصر بهبهان ، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد ناصری امام جمعه بهبهان در خطبه های امروز با اشاره به لزوم رعایت تقوای الهی در جامعه اظهار کرد : همه آحاد جامعه اسلامی باید تقوای الهی را در سرلوحه کارهای خود قرار دهند و تنها در راه رضای خدا گام بردارند .

  خطیب جمعه بهبهان با انتقاد از بروز اتفاقات ناگوار در فضای مجازی شهرستان عنوان کرد : قانون نباید اجازه دهد هر کسی سلیقه خود را نسبت به دیگر افراد مطرح نماید و موجب نارضایتی اجتماعی شود ، قانون حتما باید مورد توجه همه افراد فعال در فضای مجازی قرار بگیرد و رعایت شود.

  حجت الاسلام والمسلمین ناصری در ادامه از وضعیت برخی تالار های عروسی شهر بهبهان ابراز گلایه کرد و افزود : جمع کثیری از مردم به دفتر مراجعه میکنند و از وضعیت نابهنجار تالار های عروسی ابراز نگرانی کردند و خواستار برخورد جدی مسئولین نسبت به این موضوع شدند اما باید گفت آنچه که امروز در مراسمات عروسی ما اتفاق می افتد این است که عده ای به اسم آزادی دست به بی عفتی در تالار ها می زنند و وقتی از آنها سوال میشود که چرا اینگونه میکنید ، میگویند عروسی تنها یک شب است ، مگر چه اتفاقی می افتد !

  وی افزود : وقتی شما اجازه می دهید یک جوان یا نوجوانی بی عفتی ها را در تالار ها ببیند و این امر به یک عرف و فرهنگ عمومی تبدیل شود ، معلوم است چه اتفاقی خواهد افتاد ، شما خودتان با دست خودتان این مسئله را رقم می زنید ، بعد جالب است که برایش عزا میگیرید.

  رئیس شورای فرهنگ عمومی شهر ادامه داد : ما کاری به مذهب مآبی در این مسئله نداریم ، ما خواهان رعایت قانون هستیم ، هر چه قانون حکم کند باید تابع باشیم ، شما کدام شهر را در نزدیکی بهبهان پیدا میکنید که اینگونه رفتارهای غیر اسلامی در تالارهای عروسی رخ بدهد تا این شهر دومی به شمار بیاید.

  امام جمعه بهبهان ضمن تقدیر از ورود جدی ستاد احیاء امربه معروف و نهی از منکر در برخورد جدی با متخلفان این مسئله اظهار کرد : خوشبختانه با ورود جدی دادستان ، فرمانده نیروی انتظامی و جانشین آن ، فرمانده سپاه و جانشین خود در این قضیه تصویب شد همه تالار ها باید قانون را رعایت کنند تا از ناهنجاری ها جلوگیری شود.

  وی اضافه کرد : آیا قانون میگوید یک زن باید از دری وارد شود که آقایان حضور دارند و جلوی آنها رژه برود و یا قانون میگوید فیلمبردار و نوازنده مذکر باید در بین خانم های تالار عروسی حضور داشته باشد ، حال عده ای در فضای مجازی نقل میکنند اگر این طور است که امام جمعه میگوید ، پس از فردا هم باید در تاکسی ها بین زن و مرد پرده کشید ، در جواب باید گفت خیر ، مگر در دانشگاههای ما دختر و پسر در کنار هم درس نمی خوانند کسی اعتراضی میکند ؟

  حجت الاسلام ناصری در ادامه گفت : مسئولین در این قضیه ورود جدی کردند ، مردم هم باید از این اتفاق حمایت کنند تا آن عده قلیل احساس کنند که این مسئله یک خواست عمومی است.

  خطیب جمعه بهبهان در پایان ابراز کرد : موفقیت دو تن از مخترعان دانش آموز بهبهانی در زمینه نانو آن طور که اطلاع پیدا کردیم در کشور کم سابقه بوده است و این جای بسی خوشحالی است و امیدوارم مسئولین فضایی فراهم کنند تا از این افراد به نحو احسن تقدیر شود.
       

  تاریخ انتشار: ۱۴:۱۸:۰۸ | جمعه, ۱۹ / آذر / ۱۳۹۵
  اشتراک گذاری

  نظر دهی MOD_AMC_HAS_C4

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.