Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 2
1 2
 • (رتبه فعلی 5.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 1
 • در حال تکمیل :

  پرمخاطب ترین پایگاه خبری بهبهان از نگاه شخصیت ها و مسئولین شهرستان + اظهارات

  عصر بهبهان : به مناسبت فرا رسیدن هفدهم مرداد روز اصحاب رسانه در برآوردی میدانی نظرات شخصیت ها ، مسئولین و گروههای مردمی در خصوص نقش پایگاه خبری عصر بهبهان در عرصه اطلاع رسانی به موقع و آگاهی بخشی منتشر شده است.


  رسانه نوپای عصر بهبهان با وجود اندک زمان فعالیت در عرصه انتشار اخبار تحولات و رویدادهای شهرستان بهبهان و استان خوزستان ، با تکیه بر رعایت مبانی اصولی نقادی  ، پیگیری مطالبات مردمی و اطلاع رسانی به موقع تنها در عمود یک سال به پربازدیدترین رسانه شهرستان و چهارمین در استان خوزستان تبدیل شد که این مهم میسر نمیشد مگر با حمایت ها و همگامی مسئولین دلسوز و مردم آگاه این دیار .

  هم اکنون به پاس این همراهی و همگامی در آستانه 17 مرداد امسال که به نام روز اصحاب رسانه در تقویم کشور ثبت شده است از آنجایی که منصفانه ترین قضاوت ها را مردم نسبت به یک مجموعه داشته اند ، دیدگاههای طیف های مختلف فکری و شخصیت های سیاسی اجتماعی در خصوص میزان موفقیت این رسانه در میدان روشنگری در زیر به نمایش گذاشته میشود باشد تا این گفته ها چراغ راهی بر آینده پر طمطراق رسانه های دیداری و شنیداری باشد.

  در زیر به دلیل تعدد دیدگاههای ارسالی به مرور مطلب بروزرسانی میشود تا همه نظرات بدون آرایش به نمایش گذاشته شود:
  حجت الاسلام والمسلمین علی طواف امام جمعه موقت :

  پایگاه خبری عصر بهبهان بحمدالله اخبار را به سرعت منتشر میکند و معمولا سعی میکند دقیق این کار را انجام بدهد ، البته باید مواظب باشد که آبروی کسی مورد خدشه قرار نگیرد و انعکاس مشکلات مردم را مد نظر قرار دهد تا مسئولین بدانند زیر ذره بین هستند . موفق باشید  حجت الاسلام والمسلمین سید میثم موسوی امام جمعه شهرستان آغاجاری :

  هفدهم مرداد ماه سالروز خبرنگار را به اصحاب رسانه های ارزشی و مبارزان جهاد نرم ( در راستای مبارزه با شبیخون و تهاجم فرهنگی و نفوذ سیاسی امنیتی دشمنان انقلاب و اسلام و دفاع از ارزش های اسلام ناب ) تبریک میگویم.

  بدون شک رسانه عصر بهبهان تا به حال رسانه های انقلابی و بیطرف بوده و سعی شان بر تبیین حق از باطل و دفاع از حقوق مردم منطقه میباشد .
  از زحمات برادران ما در رسانه های انقلابی خصوصا عصر بهبهان تقدیر و تشکر میکنم  الاحقر سید میثم موسوی امام جمعه شهرستان آغاجاری

  دکتر محمد رضا یوسفی ریاست محترم دانشگاه آزاد واحد بهبهان :

  عصر بهبهان رسانه پویایی است که اخبار بهبهان را در کمترین زمان انعکاس می دهد و زبان گویای مردم به مسئولان است .

  فریدون قنواتی عضو شورای اسلامی شهر بهبهان :

  از اصحاب رسانه که اخبار و اطلاعات را به مردم انعکاس می دهند تشکر میکنم .

  به ویژه از پایگاه خبری عصر بهبهان و مدیر توانمندش جناب ایزدگشب به خاطر ارسال اخبار در فضای مجازی تقدیر و تشکر می نمایم.
  مهدی حمید عضو شورای اسلامی شهر :

  تکاپوی عصر بهبهان در کوچه پس کوچه های دیار برای کشف حقیقت دیباچه نزدیکی است که آن را در دالان های سیمای وطن خواهیم دید ( انهم یرونه بعیدا و نراه قریبا )

  علی آقاجری عضو شورای اسلامی شهر :

  رسالت خبرنگاری درج واقعیت های جامعه است . همانگونه که کار انبیاء الهی پیام رسانی بوده لذا رسالت خبرنگاری و پیام رسانی رسالت مقدسی است .
  خبرنگار در عین رعایت عدالت با چشمانی کاملا باز و اشراف به تمامی زوایای جامعه زبان گویای مردم باشد.
  با ورود شبکه های اجتماعی و تکنولوژی فعالیت خبرنگاری و خبر از وب سایت ها به کانال های تلگرام ، واتس آپ و اینستاگرام سوق پیدا کرده اند.
  کانال وبسایت عصر بهبهان از سایت های فعال در عرصه اجتماعی و بیان کننده مشکلات و نارسایی های شهرستان و مردم پل ارتباطی با مسئولین میباشد.

  محمود سینا عضو شورای شهر :

  اصحاب رسانه و خبرنگاران سفیران خبر ساز و خبر رسان چشم و مردم هستند .
  پیشاپیش روز خبرنگار را به همه ملت ایران و مردم آگاه و فهیم بهبهان خاصه رسانه عصر بهبهان تبریک عرض میکنم.


  دکتر محمد گلکار رئیس شورای اسلامی شهر  :

  عصر بهبهان منطقی ، مردم مدار ، دین مدار و بی ادعاست .
  رکن چهارم دموکراسی با قاعده های گسترده است ، در حین وزین بودن مثل پیراشکی همگانی است و نه همچون پیتزا برای یک عده خاص و برج عاج نشین اما شجاعانه تقریر حقیقت میکند برای تقلیل مرارت مردم گوشت و پوست خون دار.  سید ذبیح الله فرخنده زاده بخشدار زیدون :

  پیشاپیش روز خبرنگار را خدمت همه اصحاب رسانه خصوصا پایگاه خبری عصر بهبهان تبریک عرض میکنم و از اینکه رسالت خبری خود را با ااعلام و انعکاس دقیق و به موقع اخبار و تحولات سیاسی اجتماعی فرهنگی و اقتصادی ایفا می نمایید تشکر و قدر دانی می نمایم.

  علی نصیریان شهردار تشان :

  پایگاه خبری عصر بهبهان با مدیریت سید تاج الدین ایزدگشب از نظر اینجانب رسانه ای است که به شدت در بین مردم محبوبیت پیدا کرده و مخاطبین زیادی را به خود جذب نموده که این مهم حاصل نمیشد جز با مدیریت این عزیز که با زحمت فراوان بدون هیچ چشمداشت مالی و با داشتن تعصب و طرفداری مقتدر از نظام و رهبری مبادرت به انتشار اخبار و گزارشات واقعی مینماید و انتقادات ، پیشنهادات و تمجیدات این رسانه بر اساس واقعیت بوده که جا دارد از مدیر این رسانه با این ویژگی های خوب تقدیر و تشکر کرد.

  کیامرث باج مدیر دفتر ارتباطات مردمی نماینده دزفول :

  فرا رسیدن هفدهم مرداد روز خبرنگار را به تمامی اصحاب رسانه بالاخص پایگاه خبری عصر بهبهان تبریک عرض میکنم .
  بدون شک پایگاه خبری عصر بهبهان در عرصه های مختلف خبر رسانی و انعکاس صحیح و به موقع اخبار نقش بسزایی در رشد فرهنگ عمومی و تخصصی جامعه شهرستان بهبهان داشته است.


   


  استاد علیرضا توفیقی :

  از زحمات مستمر و شجاعانه پایگاه خبری عصر بهبهان تشکر میکنم و گرامیداشت روز اصحاب رسانه که در حقیقت نقش رسانه ها در راستای مردمسالاری و آزادیخواهی در قالب دین  است که جمع بین دیم و دموکراسی تجربه ای نو و متفاوت از دموکراسی در دنیای امروز است که سرلوحه این رسانه در جامعه دینب به عنوان رابط بین مردم و حکومت باید در وهله اول در مطالبات خود خواستار توسعه پایدار که همان فرهنگ ، اقتصاد و سیاست بوده و این خواسته ها در قالب عدالت و معنویت و ارزشهای دینی و انسانی ، شایسته سالاری ، تاکید بر اقتصاد مقاومتی ، تولید  و توان ملی باشد و با انتقاد سازنده از عملکرد کارگزاران آنها را وادار به پاسخگویی و از استبداد و خود رایی جلوگیری نماید .
  دکتر امیر پاداش معاون اداری مالی دانشگاه آزاد بهبهان :

  آگاهی و فهم موضوعات به روز و به موقع در دهکده جهانی اطلاعات نقش بسیار حساس دنیای امروزی است. بی گمان همه ما بر این موضوع واقف هستیم که هویت واقعی انسان در دنیای مدرن ، آگاهی از مطالب  روز در عرصه های مختلف علم و فن آوری است.
  این جانب از پایگاه خبری عصر بهبهان که نقش حیاتی و معنوی خویش را در این منزلگه مقصود به طور شایسته و وزینی انجام داده ، کمال تشکر و قدردانی را دارم .
  امید آنکه در سایه توجهات ولی عصر (عج) اهتمام ویژه ای نسبت به مسئولیت اجتماعی خویش داشته و موجبات رشد خویش را با نگاهی مشارکتی و نقادانه فراهم نماید.
  دکتر جلال البادی مدرس و پژوهشگر دانشگاه خاتم النبیاء :

  ضمن تبریک به مناسبت روز اصحاب رسانه و خسته نباشید خدمت عزیزانی که در این زمینه فعالیت میکنند ، پایگاه خبری عصر بهبهان نقش بسیار خوبی را در زمینه اطلاع رسانی چه در زمینه اجتماعی سیاسی و اقتصادی شهرستان بهبهان بر عهده دارد و بی شک با در نظر گرفتن تمام جوانب نقش مهمی را در آگاهی دادن به مردم ایفا می نماید .
  تا جایی که به عنوان یکی از بهترین پایگاههای اطلاع رسانی در استان خوزستان تبدیل شده است.

     ارسلان محمدی فعال سیاسی :

  اخبار پایگاه خبری عصر بهبهان قطعا خوب است و بنده اخبار بهبهان را از این طریق دنبال میکنم.


  میلاد کامرانی فر قهرمان موی تای کشور :


  خداقوت میگویم و کارشان عالی است ، امیدوارم موفق و سربلند باشند .
  اگر کمی بیشتر به ورزش علیه اعتیاد بپردازند خیلی بر خانواده ها تاثیر دارد .
  چون نقش ورزش مهم و از اعتیاد و جرم های دیگر پیشگیری خواهد کرد .


  سید کرم الله بهمنی مقدم رئیس شورای اسلامی روستای بیدبلند :

  به مناسبت 17 مرداد که روز اصحاب رسانه است را به مدیر محترم پایگاه خبری عصر بهبهان تبریک عرض میکنم .

  این پایگاه خبری توانسته است همه گروهها و جناح های سیاسی را به دور از هر گونه تنش در یک محور جمع آوری کند و با روحیه انتقاد پذیری و صداقت در واقعیت های موجود و عدم نشر اکاذیب و اطلاع رسانی مشکلات در کوتاهترین زمان توانسته است در رفع مشکلات عمرانی ، فرهنگی ، خدماتی از همه رسانه های شهرستان پیشگام باشد و از طرفی دیگر در دفاع از ارزش ها و آرمانهای انقلاب اغماض نکرده و توانسته است روحیه بسیجی و انقلابی را در بین مسئولین ترویج و زنده نگه دارد که جای تقدیر و تشکر از مدیر فعال پایگاه خبری عصر بهبهان را دارم.


  صادق بهمئی بازرس اداره صنعت معدن و تجارت :

  ضمن تبریک روز اصحاب رسانه به مدیر مسئول عصر بهبهان با توجه به اینکه یکی از وظایف رسانه اطلاع رسانی و پرهیز از هر گونه تعصب کورکورانه است با توجه به شناخت و اخباری که از رسانه عصر بهبهان دنبال میکنم دارای ویژگی های منحصر به فرد از جمله اطلاع رسانی مناسب ، بررسی مشکلات و مسائل شهرستان دوری از تعصبات قومی و کورکورانه درج اخبار مفید میباشد.


  کامران محمدی فعال سیاسی :


  در عصرحاضر رسانه ها در اطلاع رسانی و آگاهی بخشی دارای نقشی تاثیرگذار هستند که این رسانه ها در ایفای این نقش باید کمال بی طرفی و امانتداری را داشته باشند که متاسفانه پایگاه خبری عصربهبهان در این نقش مغرضانه باعث بدبینی تعداد زیادی از مخاطبین نسبت به خود شده است.


  محمد داس مه حقوق دان و فعال محیط زیست :

  پایگاه خبری عصر بهبهان ، معمولا خبر اول را خود منتشر میکند ، بسیار صریح الهجه است ؛ اخباری که منتشر میکند مرجع کانال های دیگر میشود ؛ مسئولین تاکنون نسبت به اخبار منتشره از سوی این پایگاه خبری توجه کرده و به موضوعات مطرح شده ورود میکنند.


   

  تاریخ انتشار: ۱۱:۰۴:۲۹ | سه شنبه, ۱۲ / مرداد / ۱۳۹۵
  اشتراک گذاری

  نظر دهی MOD_AMC_HAS_C2

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.