Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 9
0 0
 • (رتبه فعلی 1.3/5 ستار ها) تمامی آرا: 4
 • واکنش صریح امام جمعه بهبهان به اظهارات یکی از مسئولین در بهبهان :

  چرا کسانی با توهین به ائمه جمعه حاشیه سازی میکنند / اهانت کنندگان باید معذرت خواهی کنند /ترویج موسیقی با اهداف عالیه نظام همخوانی ندارد

  عصر بهبهان : حجت الاسلام طواف تاکید کرد : چرا به دنبال این مسائل حاشیه ای هستید، باید کسانی که به نهاد ائمه جمعه اهانت کردند معذرت خواهی کنند .


  به گزارش عصر بهبهان حجت الاسلام و المسلمین علی طواف با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با هیات امنای مساجد اظهار کرد : مسجد یک پایگاه برای تبیین ارزش های نظام و انقلاب است نباید از این امر غافل شد .

  وی افزود : ائمه جماعات مساجد نباید در برابر رفتار های سیاسیون سکوت کنند و بگویند ما سیاسی نیستیم این اشتباه است چرا که سیاست به این معناست که ببینیم مقام معظم رهبری چه میگوید و چه میخواهد و ما همان  را  در مساجد تبیین و تفسیر کنیم.

  حجت الاسلام طواف تصریح کرد : یکی دیگر از تذکرات مقام معظم رهبری این بود که مراقب باشید مساجد ما را به مساجد سکولار تبدیل نکنند یعنی بگویند امام جماعت دم از سیاست نزند و یا کاری به حکومت نداشته باشد فقط نماز را اقامه کند و تمام این یعنی سکولار کردن مساجد که باید هوشیار باشیم.

  امام جمعه بهبهان ابراز کرد : بازار یابی شبکه ای که چیزی شبیه شرکت های هرمی اما به شکل دیگر است متاسفانه با وجود مجوز های قانونی اما مشاهده میشود قانون را دور میزنند که مردم باید مراقب باشند.

  وی با اشاره به فرا رسیدن هفته دولت خطاب به مدیران دستگاههای اجرایی گفت : کارهایی در شهرستان در زمینه های مختلف صورت گرفته است که لازم است تقدیر شود اما هنوز نقطه های کوری در شهرستان وجود دارد که مردم منتظر هستند هر چه زودتر این نقطه های کور برطرف شوند .

  خطیب جمعه بهبهان عنوان کرد : در همین مکان مقدس اعلام میکنم اگر کسی خلاف قانون از نیروی غیر بومی استفاده کند در برابر تک تک جوانان بیکار این شهرستان مدیون هست و روز قیامت باید پاسخگو باشد .

  امام جمعه بهبهان در واکنش به اظهارات توهین آمیز یکی از مسئولین به ائمه جمعه تصریح کرد : برخی از مسئولین معلوم نیست چرا دنبال حاشیه میگردند که گاهی با توهین به ائمه جمعه ، گاهی نگران برگزاری کنسرت در مشهد مقدس هستند که اینها هیچ دردی از جامعه دوا نمیکند ، حالا موسیقی این همه مهم شده است که بیکاری و رکود باید به  فراموشی سپرده شود.

  وی تاکید کرد : چرا به دنبال این مسائل حاشیه ای هستید، باید کسانی که به نهاد ائمه جمعه اهانت کردند معذرت خواهی کنند .

  حجت الاسلام طواف ادامه داد : در استفتائات مقام معظم رهبری آمده است ، ترویج موسیقی با اهداف عالیه نظام مقدس اسلامی سازگار نیست حالا شما چرا با توجه به صراحت این مسئله از سوی ولی فقیه اصرار به ترویج آن دارید البته فرمودند  آن موسیقی که مخصوص لهو و لعب نباشد ایراد ندارد .   
   

  تاریخ انتشار: ۱۴:۴۷:۰۷ | جمعه, ۵ / شهریور / ۱۳۹۵
  اشتراک گذاری

  نظر دهی MOD_AMC_HAS_C9

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.