Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 1
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • سایت خبری آوای ماغر:

  فرماندار بهبهان 200 کارگر بهمئی را از پالایشگاه بید بلند اخراج کرد/ مظفری: خاک بهبهان است دلیلی ندارد کارگران بهمئی اینجا کار کنند/ کارگران مقابل فرمانداری بهمئی اعتراض کردند

  عصر بهبهان : سایت خبری آوای ماغرمدعی شد : فرمانداربهبهان صبح امروز با حضور در جمع کارگران فاز دوم پالایشگاه بیدبلند، از بچه های بهمئی خواست که از بقیه جدا شوند و در گوشه ای باستند و بعد از شناسایی ، بلافاصله همه آنها را از پالایشگاه اخراج کرد.


  به گزارش عصر بهبهان ، سایت خبری آوای ماغر مدعی شد :  فرمانداربهبهان صبح امروز با حضور در جمع کارگران فاز دوم پالایشگاه بیدبلند، از بچه های بهمئی خواست که از بقیه جدا شوند و در گوشه ای باستند و بعد از شناسایی ، بلافاصله همه آنها را از پالایشگاه اخراج کرد.

   

  علی  مظفری در پاسخ به دلیل این حرکت، گفت: خاک خاک بهبهان است، برق برق بهبهان است و دلیلی ندارد یک بهمئی اینجا کار کند.

   

  کارگران بهمئی بعد از این اقدام ناشیانه فرمانداری بهبهان درب فرمانداری بهمئی تجمع کردند و خواهان پیگیری حقوق خود شدند.

   

  یکی از کارگرها گفت: به فرماندار بهبهان گفتیم که طبق بنری که پشت سرتان در پالایشگاه نصب است، مقام معظم رهبری نام سال را سال تولید و اتغال انتخاب کرد؛ پس چرا ما را که در جغرافیای این منطقه هستیم از شرکت اخراج می کنید، اما فرماندار بهبهان گفت"این به من مربوط نیست، بروید از خودش کار بخواهید"

   

  یکی دیگر از کارگرها گفت: به فرماندار بهبهان گفتیم که چطور وقت اعزام به جبهه و جنگ با هم برادربودیم و فرزندان بهمئی همپای شما در جنگ شرکت کردند و شهید دادند اما امروز با وجود حضور نیروهای غیر بومی از تمامی نقاط کشور در این پروژه ملی، تنهافرزندان بهمئی را اخراج می کنید؟ او گفت: این هم به من مربوط نیست"

   

  به گفته چند مسئول بهمئی از زمان انتصاب مظفری به عنوان فرماندار بهبهان تاکنون تنش های قومیتی بین شهرستان بهمئی و بهبهان به اوج رسید و این فرماندار در اقدامی دیگر به بهانه های واهی مانع انتقال خط لوله آب آشامیدنی به بخشی از شهرستان بهمئی شد.

   

  فرماندار بهبهان باید بداند که مسئول مستقیم  این حرکت شتاب زده و بیکاری صدها جوان  در روزهای آغازین سال جدید بوده  و عواقب آن بر عهده وی و یا تیم تصمیم گیرنده این حرکت می باشد.

   

  لازم به توضیح است که فاز دوم پالایشگاه بیدبلند یکی از پروژه های ملی و بیخ گوش شهرستان نفت خیز و شهید پرور بهمئی است که یکی از بزرگترین منابع تغذیه آن چاه های نفت و گاز واقع در شهرستان بهمئی می باشد.

   

  تاریخ انتشار: ۱۴:۲۰:۴۹ | پنجشنبه, ۱۷ / فروردین / ۱۳۹۶
  اشتراک گذاری

  نظر دهی MOD_AMC_HAS_C1

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.