Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • زن کارتن خواب که در باغ تنها بود از دیدن مردان شوکه شد

  عصر بهبهان : درگیری دسته جمعی در باغ منطقه کن جنایت هولناکی را رقم زد.


  ساعت 4 ظهر جمعه 25 تیرماه امسال زن کارتن خوابی در حال پرسه زنی در باغ های منطقه کن بود که جسد 2 مرد در زیر درخت خرمالویی روبرو شد.


  این زن که با دیدن این صحنه وحشت کرده بود خیلی زود ماموران کلانتری 142 را با خبر کرد و تیمی از ماموران با حضور در صحنه جنایت با جسد 2 جوان 26 و 29 ساله روبرو شدند که آثار ضربات زیاد چاقو روی بدنشان به جا مانده بود.


  همین کافی بود تا بازپرس ایلخانی از شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران همراه ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران در صحنه جرم حاضر شوند.


  بیش از 100 ضربه چاقو روی بدن 2 جوان وجود داشت و عاملان جنایت پس از اقدام مرگبارشان چاقوی بزرگی را در دل یکی از قربانی حادثه فرو کرده و سپس پا به فرار گذاشته اند و این در حالی بود که مقداری مواد مخدر نیز در محل کشف شد.
  تیم پزشکی قانونی در محل جنایت نیز پس از بررسی ها زمان مرگ را یک روز قبل دانست.


  کارآگاهان که سرنخ هایی از عاملان جنایت به دست آورده اند احتمال می دهند که اختلاف بر سر مواد باعث درگیری دسته جمعی با این 2 جوان شده است.


  رکنا: بنا به این گزارش، بازپرس ایلخانی در این مرحله دستور داد تا جسد برای تحقیقات بیشتر به پزشکی قانونی منتقل و تجسس های ویژه برای دستگیری عاملان این جنایت در اداره 10 پلیس آگاهی تهران آغاز شده است.

  110

   


   

  تاریخ انتشار: ۱۳:۲۶:۵۳ | یکشنبه, ۲۷ / تیر / ۱۳۹۵
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.