Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 5.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 2
 • در حاشیه سفر استاندار به بهبهان /

  پول بیت المالی که صرف ساخت بنر خوش آمدگویی میشود؟!

  عصر بهبهان : بنرهایی که سطح شهر را فرا گرفتند از کدام پول تهیه شده است ،آیا از جیب بیت المال نیست!


  به گزارش خبرنگار عصر بهبهان ، سفر دور قبل استاندار خوزستان به بهبهان ، تا چشم کار میکرد میادین و خیایان های شهر پر شده بود از بنرهای تبلیغاتی و بیهوده ای که کاملا با اصلاح الگوی مصرف مدیران در تضاد است.


  همین مسئله در آن سفر باعث شد که استاندار نسبت به این اتفاق به مجریان برنامه تذکر دهد اما گویا مسئولین ساده زیست تنها راه خوش خدمتی را بنر باران مکان های اجرای برنامه در مسیر حضور وی دیدند و این شد که تمام شد پر شد از تصاویر مسئولین شهری که هنوز معوقات کارگرانش پرداخت نشده است.


  در سفر امروز نیز مسئولین دست از خوش خدمتی و شیرین کاری بر نداشتند و تا توانستند بنر های سنگین و رنگین در قامت آقایان مسئول تهیه و بر در دیوار شهر برافراشتند تا باری دیگر ساده زیستی را به رخ مردم شهر بکشند.


  اما این حرکت برای بار دوم از دید استاندار پنهان نماند و در تذکری دوباره به بانیان کار ، از آنها خواست راه بدبینی مردم به نظام و مسئولان را باز نکنند .


  به هر تقدیر این مسائل که سالهاست گریبانگیر شهر بهبهان شده است مانند خوره ای گلوی مردم را گرفته است و گویا تمامی ندارد چرا که در هفته های اخیر نیز عده ای که تنها به خاطر انتخابات شورای شهر دست به برگزاری جشن های مناسبتی زده اند و جوایز آنچنانی که منابع تامینی آنها معلوم نیست ، پا در راهی گذاشته اند که هدف جذب طرفدار است و بس و این قصه همچنان ادامه دارد...  

  تاریخ انتشار: ۱۰:۵۶:۰۲ | جمعه, ۳ / دی / ۱۳۹۵
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.