Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 5.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 2
 • گزارش /

  حاشیه های حضور استاندار در بهبهان / از انتقاد شریعتی به نصب بنرها تا آخرین وضعیت پالایشگاه گاز بیدبلند دو + عکس

  عصر بهبهان : دکتر غلامرضا شریعتی تاکید کرد : واقعا شهر بهبهان نسبت به دیگر شهرستانها از روند توسعه بازمانده و رشد آن با کندی مواجه شده است.


  به گزارش عصر بهبهان، طبق وعده های قبلی دکتر غلامرضا شریعتی ، بهبهان امروز میزبان استاندار و سایر مسئولان استانی بود تا به این بهانه پروژه بزرگ خیابان آیت الله وحید بهبهانی یکی از زیباترین خیابان های کشور بر اساس طرح جامع شهرداری کلنگ زنی شود.

  استاندار راس ساعت 9 صبح وراد بهبهان شد که در ابتدا مانند سفرهای گذشته به دلیل حضور شهروندان دارای مشکل اداری با تاخیر به سالن برگزاری مراسم وارد شد .

  در این سفر آصفی فرماندار دزفول ، کشت زر نماینده مردم بهبهان ، شریعتی نماینده سابق و دیگر مسئولین محلی دکتر شریعتی را همراهی کرده بودند.

  در ابتدای مراسم پیدایش شهردار بهبهان پشت تریبون رفت و به تشریح گزارشی از وضعیت پروژه احداث خیابان آیت الله وحید بهبهانی پرداخت .

  وی گقت : کلنگ زنی دو پروژه خیابان آیت الله وحید و تقاطع غیر همسطح شهید پیروز نقطه عطفی در معماری شهر بهبهان به شمار می آید که بودجه احداث تقاطع و ساختمان شهرداری توسط خیر محترم آقای غلامی تامین شده است.


  پیدایش ادامه داد : حضور دکتر شریعتی در استانداری اسباب وحدت بیم مخالفین و موافقین در شهر بهبهان را فراهم کرده است.


  پس از آن ملک خدایی فرماندار بهبهان پشت تریبون رفت و ابراز کرد : برای پروژه آیت الله وحید بهبهانی بیش از 15 بار در بازرسی حضور پیدا کردم و در این راه با وجود اختلاف نظرها که باعث چکش کاری بیشتر شد این کار به مرحله اجرایی رسید.

  وی اضافه کرد : بنده در شرایطی مسئولیت در فرمانداری بهبهان را پذیرفتم که شهرداری این شهر 32 میلیارد تومان بدهی داشت .

  فرماندار در پایان گریزی هم به بحث میراث فرهنگی و گردشگری زد و افزود : در حال حاضر بیش از 150 میلیارد تومان در بخش گردشگری سرمایه گذاری میشود .  حبیب الله کشت زر سخنران بعدی این مراسم بود که با انتقاد از اختصاص بودجه ناچیز استان خوزستان توسط دولت اظهار کرد : علی رغم رشد 13/5 درصدی بودجه استان ولی اعتقاد داریم بودجه تاعادلانه تقسیم شده است.

  نماینده مردم بهبهان و آغاجاری افزود : امروز وفاق بین نمایندگان خوزستان بی نظیر است که نقش استاندار در این مسئله پر رنگ است.
  کشت زر عنوان کرد : در بخش اشتغال و راههای روستایی مصوبات خوبی داشتیم که بزودی به مرحله اجرا خواهد رسید .

  وی در پایان خطاب به شهردار و شورای شهر گفت : پروژه آیت الله بهبهانی باید دارای طرح مطالعاتی باشد که در آینده خدای ناکرده سرمایه گذار لطمه نبیند.


  دکتر شریعتی آخرین سخنران این مراسم در ابتدای صحبت هایش با ابراز گلایه از فرماندار به سبب نصب بنرهای زیاد در سطح شهر تصریح کرد : نصب اینگونه بنرها سبب ایجاد ذهنیت های بد در جامعه میشود و اصلا کار پسندیده ای نیست که پیشتر هم به فرماندار در این خصوص نیز تذکر دادم.

   
  وی گفت : باید از سود آوری سرمایه گذار حمایت کرد و آن را ضمانت کرد چرا که سرمایه گذار منتظر کسی نمی ماند و هر جا که شرایط فراهم باشد حضور پیدا میکند.


  استاندار ابراز کرد : واقعا شهر بهبهان نسبت به دیگر شهرستانها از روند توسعه بازمانده و رشد آن با کندی مواجه شده است.


  دکتر شریعتی با اشاره به وضعیت پالایشگاه گاز بیدبلند 2 تاکید گرد : با تلاش هایی که نماینده انجام می دهد قطعا این پروژه بیش از پیش فعال خواهد شد.


  وی فرودگاه بهبهان را یکی از الزامات شهرستان دانست و خاطر نشان کرد : مکاتبات خوبی با تهران صورت گرفته است که از ما خواسته شده شرایط لازم را برای این مسئله فرتهم کنیم ، ان شاء الله بعد از طی این پروسه بهبهان مانند دزفول صاحب بک فرودگاه خواهد شد.


  گفتنی است پس از این مراسم استاندار و هیات همراه در محل افتتاح پروژه های مذکور حضور یافتند.  تاریخ انتشار: ۱۴:۵۳:۴۶ | جمعه, ۳ / دی / ۱۳۹۵
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.