Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • اگر ما امروز سکوت کنیم سر اسلام هم بر نیزه می رود / اگر مردم و خواص از ترس تندرو خوانده شدن سکوت کنند چه کسی از انقلاب باید دفاع کند

  عصر بهبهان : حجت الاسلام والمسلمین موسوی تاکید کرد : عده ای از خواص و عوام در شهادت امام حسین ع سکوت کردند و گفتند به ما چه ربطی دارد تا این که سر عزیز خدا بر نیزه ها رفت اگر امروز ماهم سکوت کنیم باید منتظر باشیم سر ارزشها و اسلام و استقلالمان بر نیزه برود.


  به گزارش عصر بهبهان ، حجت الاسلام والمسلمین موسوی در خطبه دوم نماز جمعه شهرستان آغاجاری با اشاره به دیدار تعدادی از دانشجویان نخبه علمی مدال آور دانشگاه صنعتی شریف با مقام معظم رهبری اظهار کرد :  جمله مقام معظم رهبری خطاب به جوانان نخبه علمی مبنی بر این که شما را بسیار دوست دارم و از جوانان انقلابی تماما پشتیبانی میکنم هم عاطفی و پدرانه است و هم سیاسی ،چرا که در این سالیان دستهای زیادی سعی درحذف یا منزوی کردن جوانان مومن و انقلابی داشتند و دارند و هر جوانی را که از ارزشها حمایت کند را تندرو میخوانند.
   

  وی افزود : اگر مردم و خواص و روحانیت وائمه جمعه و بسیجیان و همه دست از آرمانها بکشند  وسکوت کنند تا تند رو خوانده نشوند خوب پس چه کسی باید از انقلاب و خون شهدا  با این هجمه حمله شبانه روز دشمن دفاع کند و در مقابل منکرات متعدد بایستد. دست های زیادی در کار است فساد و  منکرات را در جامعه اسلامی  عادی جلوه  داده و آمر به آنها را تندرو و افراطی معرفی کنند.

  حجت الاسلام والمسلمین موسوی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد : عده ای از خواص و عوام در شهادت امام حسین ع سکوت کردند و گفتند به ما چه ربطی دارد تا این که سر عزیز خدا بر نیزه ها رفت اگر امروز ماهم سکوت کنیم باید منتظر باشیم سر ارزشها و اسلام و استقلالمان بر نیزه برود.

  خطیب جمعه آغاجاری  در ادامه با توجه به تودیع و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آغاجاری از زحمات جناب سرگرد خردمند تقدیر و تشکر و برای جناب سرگرد جمالی فرمانده جدید ناحیه آغاجاری ارزوی توفیق کرده و بسیج وسپاه و مردم را یک بدنه واحد معرفی کردند که در تمام عرصه ها اعم از  محرومیت زدایی و فرهنگی و سیاسی و نظامی  وغیره موفق بوده اند و دشمن را مبحوط خود کردند.

  وی  به  هفدهم دی ماه سالروز کشف حجاب به وسیله رضا خان ملعون و به دستور استعمار و استکبار جهانی در سال 1314 اشاره کرد و گفت :
  حجاب خصوصا در کشور ما چه مضراتی بر منافع شوم دشمنان دارد که شبانه روز علیه ان تبلیغ کرده و میکنند؟؟ معلوم است انها ارزش حجاب و عفاف را در پیشبرد انسان به سمت معارج و معارف بیش از عده ای اسلام نما فهمیده اند.باعث تاسف است کسی حجاب  را لازمه دین نداند و بگوید بدون حجاب هم میشود انسان خوب و دینداری باشیم ، اینها معلوم است یا غافل و جاهلند و یا این که  خود را نسبت به حدود شرعی و لازمه دین مبین اسلام  و در کنار آن اهداف دشمنان و استکبار به تغافل میزنند.

  حجت الاسلام موسوی در پایان ابراز کرد : حجاب و چادر زنان مسلمان میراث حضرت زهرا س و استخوان در گلوی دشمنان است و منافع استکبار در ترویج فساد و فحشا و سرکوب کردن حجاب و عفاف است . اسلام زن را الماس ارزشمند در صدف و مرکز تربیت در خانواده وجامعه که بهشت زیر پای اوست معرفی میکند ولی دشمن میخواهد از ان به عنوان ابزار فساد استفاده کند.

  ایشان در ادامه بعد از تسلیت به مناسبت سالروز وفات حضرت فاطمه معصومه س در 10 ربیع الثانی سال 201 ه ق  و بیان قسمتی از فضائل  و روایاتی در خصوص مقام ایشان  به مناسبت سه شنبه 21 دی ماه سالروز شهادت شهید احمدی روشن در سال 90 اشاره نموده و گفتند


  وی در پایان خاطر نشان کرد : از خداوند میخواهم شرمنده خون ریخته شده شهدای هسته ای نشویم از خداوند میخواهم شرمنده خانواده شهدای هسته ای و شرمنده آن چشمان عالمانه ای که شبهای  طولانی بیدار ماندند تا هسته ای ما را به 20 درصد برسانند و کشور ما به استقلال نشویم.

  تاریخ انتشار: ۱۷:۳۰:۱۶ | جمعه, ۱۷ / دی / ۱۳۹۵
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.