Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گزارش /

  جام مهر و دوستی به تیم یاران رسید / حواشی فینال مسابقات فوتسال منطقه جایزان + عکس

  عصر بهبهان : تیم یاران جایزان در دیدار پایانی توانست با غلبه بر تیم پیام سرجولکی به مقام قهرمانی جام مهر و دوستی برسد.  به گزارش عصر خوزستان ، دیدار پایانی رقابت های فوتسال جام مهر و دوستی بخش های جایزان، جولکی و سلطان آباد عصر دیروز بین دو تیم یاران جایزان و پیام سرجولکی برگزار گردید که در نهایت این تیم یاران بود که موفق شد در یک دیدار نزدیک حریف خود را از پیش روی بردارد و برای دومین سال متوالی عنوان قهرمانی این مسابقات را ازآن خود کند٪

  دیدار درحالی آغاز شد که تعدادی از هواداران هر دوتیم خود را به محل برگزاری مسابقه رسانده بودند تا از نزدیک فینال بازی ها را مشاهده کرده و به تشویق تیم خود بپردازند.

  یاران که تقریباً با تمامی نفرات خود پا به میدان مسابقه گذاشته بود و فقط از وجود عبداللّه آبادیان و سیدیاسین موسوی نمی توانست بهره ببرد، امید داشت که با پیروزی در این دیدار از عنوان قهرمانی خود دفاع کند و در آن سمت نیز تیم پیام آمده بود تا جام را باخود به خانه ببرد.

  تیم یاران این دیدار را نیز همانند بازیهای گذشته با گرامیداشت یادوخاطره مرحوم احمدرضا طیبی و مرحوم سعید مطمئن آغاز کردند.


  بازی کاملاً متعادل آغاز شد، اما این تیم یاران بود که رفته رفته نبض بازی را در اختیار گرفت و جلو کشید تا در نهایت به گل اول رسید؛ محسن شیخی با یک حرکت انفرادی عالی از سمت چپ مدافعان پیام را به هم ریخت و با یک پاس عرضی دقیق عباس مرادی را در دهانه دروازه صاحب موقعیت کرد تا این بازیکن تیم یاران را در این دیدار پیش بیاندازد.

  از گل اول دو تیم چندموقعیت را روی دروازه یکدیگر خلق کردند که هیچکدام ثمری نداشت، و درحالی که بازی در نیمه نخست به انتهای خود نزدیک می شد این محمد قنواتی بود که با ورودش به زمین هم گل زد و هم زمینه ساز گل شد؛

  در یک حرکت ترکیبی زیبا حسین عاشوری با یک پاس به موقع محمدقنواتی را صاحب موقعیت کرد تا این بازیکن با ضربه ای دقیق اختلاف را به دوگل برساند.

  هنوز زمان زیادی از گل دوم سپری نشده بود که محسن شیخی توپ را از محمد قنواتی دریافت کرد و با شوتی محکم گل سوم را به ثمر رساند تا نیمه نخست با نتیجه 3 - 0 به سود تیم یاران به پایان برسد.


  در نیمه دوم ورق کاملاً برگشت و تیم پیام که چیزی برای از دست دادن نداشت یکپارچه حمله شد؛ از طرفی چند اشتباه محرز از داور مسابقه بازیکنان یاران را از لحاظ روحی و روانی کاملاً به هم ریخت تا این تیم کاملاً تحت فشار سنگین قرار بگیرد.

  درحالی که نیمی از نیمه دوم سپری شده بود بالاخره مقاومت تیم یاران شکست و این مهدی شریفی بود که با یک ضربه روی پا دروازه تیم یاران را باز کرد تا امیدهای تیم پیام برای برگشت به بازی بیشتر شود.

  هر دو داور بازی تمامی نداشت و کاملا مشخص بود که در نیمه دوم به سمت تیم پیام غَش کرده بودند؛ بازی به خشونت انجامید و از کنترل داور خارج شد تا در نهایت به درگیری و جنجال کشیده شود و این امر سبب شد تا بازی برای دقایقی متوقف شود؛ داور هم درعین ناباوری سجادقرباغی را با کارت قرمز اخراج کرد ولی به بازیکن پیام که عامل اصلی شروع درگیری ها بود فقط یک کارت زرد نشان داد.  که بازی به انتهای خود نزدیک می شد بازیکنان یاران مرتکب ششمین خطای تیمی خود شدند تا تیم پیام این شانس را پیدا کند که از روی نقطه پنالتی دوم گلزنی کند، اما این عبداللّه قنواتی بود که با یک واکنش عالی اجازه نداد نتیجه بازی به حداقل برسد.

  درحالی که همگان منتظر شنیدن سوت پایان بازی بودند مهدی شریفی با یک حرکت تند و تیز از سمت چپ توپ را در دهانه دروازه به احمدجوامیانی رساند تا این بازیکن دروازه خالی را باز کرده و کورسوهای امید را در دل بازیکنان تیم پیام زنده نگه دارد.

  دیگر زمانی باقی نمانده بود و داور مسابقه با سوت پایان بازی اعلام کرد که تیم یاران جایزان با هدایت امین مویسات و امین قنواتی برای دومین سال پیاپی عنوان قهرمانی مسابقات را کسب کرده است...


  تیم قهرمان: یاران جایزان
  نایب قهرمان: پیام سرجولکی
  تیم اخلاق: نفت بابا احمد
  بهترین بازیکن: مهدی شریفی
  بهترین مربی: امین قنواتی
  آقای گل مسابقات: محمد قنواتی با ۱۱ گل زده


   اسامی تیم یاران جایزان:

  علی مرادی - عبداللّه آبادیان - سجاد قرباغی - محسن شیخی - کیوان قنواتی - محمدقنواتی - عباس مرادی - حسین عاشوری - سیدیاسین موسوی - محمود بازیده - عبداللّه قنواتی - اسماعیل فلاحی

  مربیان:
  امین مویسات ـ امین قنواتی


  -   -   -   -   -   -   -   -   -   -


  در پایان هم از همه هواداران و پیشکسوتانی که بر ما منّت نهادند و باحضور گرم خود موجبات دلگرمی و حمایت از تیم شهر خود را فراهم نمودند کمال تشکر و قدردانی را داریم؛ إن شاءاللّه که توانسته باشیم با قهرمانی خودبخشی از زحمات این عزیزان را جبران کرده باشیم


  تصاویر :


  تاریخ انتشار: ۱۰:۳۹:۰۶ | یکشنبه, ۱۹ / دی / ۱۳۹۵
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.