Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 5.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 1
 • گزارش /

  مدیر میراث فرهنگی بهبهان سوار بر قطار انتخابات بهبهان شد!

  عصر بهبهان : مدیراداره میراث فرهنگی بهبهان از سمت خود استعفا داد و رسما کاندیدای انتخابات شورای شهر بهبهان شد.


  به گزارش عصر بهبهان ، امیر منصور صفوت که از مهر ماه سال 93 مدیریت اداره میراث فرهنگی و گردشگری بهبهان را  عهده دار شد و در این مدت کارنامه درخشانی در مدت فعالیت خود بروز نداده است . با این حال روز گذشته از سمت خود استعفا داد و به کاروان کاندیداتوری انتخابات شورای شهر بهبهان پیوست.


  صفوت با تایید خبر استعفایش در پست اینستاگرام خود نوشت : بزودی مراسم تودیع من با اداره میراث فرهنگی و رونمایی کتابم برگزار خواهد شد که این دو رویداد مهمی برای بنده محسوب میشود.


  وی در ادامه نوشت : خوشحالم که توانستم اندکی برای فرهنگ و تمدن شهرم تلاش کنم و اما باز متاسفم که نتوانستم بیش از این تلاش کنم .


  پیوستن یک مدیر دولتی به انتخابات شورای شهر بهبهان تازگی ندارد چرا که بیش از 10 تن از مدیران دولتی که در بدنه دستگاههای اجرایی مشغول به خدمت هستند برای ورود به این عرصه سیاسی از خود تمایل نشان دادند در حالی که اکثر قریب به اتفاق این افراد نه تنها تخصص مدیریتی مطلوب را در کارنامه ندارند بلکه تعریف درستی از مجموعه شورا به عنوان قلب تپنده یک شهر با چشم انداز توسعه و آبادانی نمی توانند داشته باشند و آنچه که روشن است گویا جنبه سیاسی شورا برای این قبیل افراد از جوانب دیگر ارجعیت دارد . 


  بزودی شاهد استعفاهای بیشتری از دستگاههای دولتی خواهیم بود.

  تاریخ انتشار: ۱۵:۵۰:۱۲ | سه شنبه, ۲۱ / دی / ۱۳۹۵
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.