Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • معاون رئیس جمهور در بهبهان :

  بیکاری و اشتغال جوانان مشکل جدی دولت است / نیروگاه بهبهان توسط فرزندان ایرانی به ثمر نشست

  عصر بهبهان : جهانگیری گفت : با همفکری در چارچوب نظام، با استفاده از گرایش‌های مختلف موجود در کشور و فضایی که دولت ایجاد کرده است، محیطی آرام برای تولیدکنندگان و جذب فرصت‌های داخلی و خارجی با وجود مدیران لایق باید در عرصه بین‌المللی به وجود آمده است.


  به گزارش عصر بهبهان ، اسحاق جهانگیری پیش از ظهر امروز در حاشیه افتتاح نیروگاه سیکل ترکیبی بهبهان در جمع خبرنگاران با تبریک دهه مبارک فجر اظهار کرد: همت و پایمردی ملت سرفراز ایران در نقطه مهمی از تاریخ برای دنیا راه جدید را باز کرد، در روزهایی که ملت ایران با مظلومیت پیش می رفت، رهنمودها و رهبری های امام راحل موفقیت بزرگ تاریخی را برای ملت رقم زد.

  وی با اشاره به فشارها و تحریم‌های ظالمانه دشمنان بر ضد کشور افزود: به فضل الهی، ملت از این همه فشار بیرون خواهد آمد و راه پیشرفت و توسعه را طی خواهد کرد .

  معاون اول رئیس جمهور اضافه کرد: یکی از مشکلات جدی روبه‌روی ما مسائل و مشکلات بیکاری و اشتغال جوانان است؛ وظیفه ما ایجاب می‌کند که فضایی را به وجود آوریم که تولید و رونق را توسعه دهیم و این امر نیازمند انسجام و پشتیبانی از رهنمودهای مقام معظم رهبری است.

  جهانگیری ادامه داد: با همفکری در چارچوب نظام، با استفاده از گرایش‌های مختلف موجود در کشور و فضایی که دولت ایجاد کرده است، محیطی آرام برای تولیدکنندگان و جذب فرصت‌های داخلی و خارجی با وجود مدیران لایق باید در عرصه بین‌المللی به وجود آمده است.

  وی تصریح کرد: کار دولت ایجاد بسترهای مناسب برای فعالیت جهت بخش خصوصی است، با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در ابتدای سال نسبت به اقدام و عمل، اولویت‌های دستگاه‌های مختلف مشخص شد.

  جهانگیری خاطرنشان کرد: توسط وزارت نیرو کار بزرگی در ساخت نیروگاه صورت گرفت و با توجه به تعهد تولید 10 هزار مگابایت و 8 هزار مگابایت آن محقق شد و این کار یک حرکت بزرگ جهادی بوده است.

  وی با بیان اینکه نیروگاه بهبهان توسط فرزندان ایرانی ساخته شد و متعلق به کشور است گفت: حضور بخش خصوصی و سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف کشور ظرفیت‌های خوبی را ایجاد کرده است.

  جهانگیری با اشاره به اینکه در صنعت برق کشور همسایه به بزرگترین صادرکننده تبدیل شده‌ایم عنوان کرد: با توجه به اینکه کشورهای حاشیه خلیج فارس برخی وقت‌ها غفلت می‌کنند و با تحریک آمریکا دست به اقداماتی می‌زنند؛ ما علاقه‌مندارتباط و هم‌فکری به آنها هستیم.

  وی با بیان اینکه ایران امروز به برکت کشاورزی خوزستان چشم دارد اضافه کرد:  

  امیدواریم استان خوزستان یک جهش بزرگ که در این بخش کشور داشته باشد.

  تاریخ انتشار: ۱۴:۱۵:۱۳ | سه شنبه, ۱۹ / بهمن / ۱۳۹۵
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.