Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
3 1
 • (رتبه فعلی 5.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 1
 • گفتگوی نائب قهرمان او اسپرت آسیا با عصر بهبهان :

  شکاری : با هزینه شخصی به مسابقات آسیایی رفتم / مسئولین فکری به حال ورزشکاران رشته او اسپرت کنند / با دست خالی دل مردم کشورم را شاد کردیم

  عصر بهبهان : این جوان خوش آتیه هفته گذشته پس از درخشش در آسیا با دعوت سیمای مرکز خوزستان در برنامه ورزش خوزستان حضور یافت و به تشریح چگونگی موفقیت خود در این رشته پرداخت.


  محمد شکاری ورزشکار فروتن و با استعداد خطه زیدون بهبهان پس از کسب عنوان نائب قهرمانی آسیا در رشته او اسپرت دعوت پایگاه خبری عصر بهبهان را پذیرفت و به سوالات خبرنگار ما پاسخ داد.

  این جوان خوش آتیه هفته گذشته پس از درخشش در آسیا با دعوت سیمای مرکز خوزستان در برنامه ورزش خوزستان حضور یافت و به تشریح چگونگی موفقیت خود در این رشته پرداخت.


  گفتگوی زیر صحبت های صمیمانه این قهرمان با خبرنگار ماست که در ادامه مشاهده میکنید :


  ابتدا کمی از خودتان و چگونگی راهیابی به تیم ملی بگویید    محمد شکاری هستم نوزده سال سن دارم.  7دوره قهرمان مسابقات کشوری و بیش از ده دوره قهرمان مسابقات استانی ، قهرمان مسابقات کشوری انتخابی جهانی ترکیه ، قهرمان مسابقات انتخابی تیم ملی ایران و دعوت به اردو تیم ملی و گرفتن سهمیه مسابقات اسیایی 2016 که توانستم نائب قهرمان مسابقات آسیایی شوم و سهمیه مسابقات جهانی ترکیه را کسب کنم.


  ورزش او اسپرت چه تاریخجه ای دارد  او.اسپرت ی ورزش کاملا ایرانی است که به مرور زمان در تمام کشور های آسیایی و اروپایی توسعه پیدا کرده و یک رشته رزمی کاملا جذاب و پر طرفدار است .بنده با تمرین های سخت و تلاش های فراوان برای رفتن روی سکوی قهرمانی سعی کردم با آمادگی بالا در این مسابقات شرکت کنم.  توجه مسئولین به این رشته ورزشی چگونه است  حقیقتا مسئولین توجه زیادی به ورزشکاران رزمی مخصوصا ورزشکاران رشته او اسپرت ندارند به طوری که حتی هزینه های اعزام به مسابقات آسیایی یا از جیب شخصی یا به کمک استاد علی آقاجری تامین شد تا بتوانیم حداقل حضور پیدا کنیم و دل کشور و مردم شهرمان رو شاد کنیم.


  مشوقین اصلی شما چه کسانی بودند


  مشوق اصلی من استاد اقاجری که واقعا برا من زحمت کشیدند و همیشه مثل یک پدر دلسوز در کنارم بودند  و تنها هدف استاد  دیدن شاگردانش بر روی سکوی قهرمانی بود تا پرچم ایران اسلامی را به اهتزاز در بیاورند.


  بنده و باشگاه استاد اقاجری هیچ اسپانسر و حامی مالی نداریم و واقعا از مسئولین انتظار میرورد فکری برای رزمی کاران که همیشه در مسابقات دست پر بر می‌گردند باشند و انتظار داریم حمایت های بیشتری داشته باشند.  چون واقعا بیشتر مسابقات کشوری و آسیایی با هزینه شخصی بوده و بعضی از مسابقات رو به دلیل مشکل مالی نتوانستم حاضر شوم و برای شهرم مقام کسب کنم.


  حرف پایانی

  از مسئولین میخواهم فکری به حال رزمی کاران کنند تا دیگر شاهد این مشکلات در ورزش او اسپرت نباشیم همچنین جا دارد باز هم از استاد اقاجری تشکر کنم که واقعا برای بنده و دوستانم زحمت کشیدند . ان شاء الله همیشه سالم و تندرست باشند و بتوانم روزی زحماتشان را جبران کنم.


  تاریخ انتشار: ۱۶:۱۴:۵۵ | سه شنبه, ۲۱ / دی / ۱۳۹۵
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.