Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 6
0 0
 • (رتبه فعلی 5.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 4
 • یادداشت /

  پاییز تمام شد و روسیاهی به زغال ماند! / به قلم سید تاج الدین ایزدگشب

  عصر بهبهان : گمان کردند با ندادن بیانیه و نیامدن همه چیز بر هم میخورد ، مثلا مردم دلسرد میشوند و یا به تبعیت از آنها دیگران نخواهند آمد ، اما همگان دیدند با نیامدن آنها چه شکوهی رقم خورد تا خاری در پای بدخواهان و تیری بر گلوی نا اهلان باشد.
  از زمانی که جریان فتنه در روز قدس و ۱۳ آبان سال ۸۸ بر شعار "مرگ بر اسرائیل" و "مرگ بر آمریکا" ضربدر کشید و اقدام به سردادن شعارهای انحرافی کرد، تا هتک حرمت بزرگترین مقدسات مردم ایران خیلی طول نکشید. فتنه گران با هتاکی به امام راحل در ۱۶ آذر قلب ملت ایران را به درد آورد اما وقتی کار به جسارت به خیمه ابا عبدالله(ع) و هتاکی به روز مقدس عاشورا کشید، دیگر صبر ملت لبریز و شد آنچه شد.


  غفلت برخی افراد و همچنین زخم خوردگی از انقلاب اسلامی موجب هتک حرمت به ساحت مقدس روز عاشورا و اصل ولایت فقیه و بی احترامی به قداست انقلاب شد.

  مردم عاشورایی در حماسه ۹ دی سال ۸۸ به دنبال پرچم ولایت فقیه حرکت کردند و نشان دادند که تا پای جان برای محقق شدن اهداف اسلامی می ایستند.

  در واقع در نهم دی سال ۸۸ یک یوم الله دیگر به یوم‌الله‌های نظام جمهوری اسلامی ایران اضافه کرد.
  با توجه به اهمیت این روز بزرگ و بر اساس فرمایشات رهبرمعظم انقلاب باید این روز به گونه ای تجلیل شود که در تاریخ ایران به عنوان برگ زرینی از هوشیاری مردم ایران به ثبت برسد وآنگونه که در شان مردم است باید زمینه تجلیل از آنان فراهم شود.


  نهم دی ماه 95 بهبهان علیرغم سمپاشی های سیاسی و دعوت رهروان فتنه برای نرفتن به یوم الله یک سیلی محکم ابتدا به کوردلان و نا اهلان داخلی زد و پس از آن بر سیمای کریه المنظر استکبار جهانی زد به طوری که تصویر خروش مردم بصیر این شهر پس از کلان شهرها در صدر اخبار سراسری قرار گرفت.


  گمان کردند با ندادن بیانیه و نیامدن همه چیز بر هم میخورد ، مثلا مردم دلسرد میشوند و یا به تبعیت از آنها دیگران نخواهند آمد ، اما همگان دیدند با نیامدن آنها چه شکوهی رقم خورد تا خاری در پای بدخواهان و تیری بر گلوی نا اهلان باشد.


  یادم نمی رود که در گذشته نه چندان دور همین منور الفکرها غدیر را هم زیر سوال بردند و گفته بودند که غدیر بسیار ارزش دارد شما نمی توانید برگزار کنید چون احتمال دارد خدشه دار کنید اما پس از این افاضات ، محل برگزاری نمایش بزرگ " علی امیر غدیر " جای سوزن انداختن نبود تا باری دیگر عرق شرم و حقارت بر چهره شان نمایان شود.


  سخن کوتاه کنم ، گفته بودند هیچ دستگاهی پای کار نیاید ، بگذارید مردم به این نتیجه برسند که نهم دی ماه دیگر به تاریخ پیوسته است ، اما زهی خیال باطل ، جمعیتی آمد که سیاهی رویشان دو چندان شد و همانجا یاد این جمله افتادم که روسیاهی به زغال می ماند!


  در پایان ((    هوشیاری مردم با حسین گره خورد و در این عالم هرحرکتی که رنگ و بوی حسینی داشته باشد همچون
  حسین ماندگار می شود.))


  سید تاج الدین ایزدگشب

  تاریخ انتشار: ۰۹:۴۰:۰۷ | جمعه, ۱۰ / دی / ۱۳۹۵
  اشتراک گذاری

  نظر دهی MOD_AMC_HAS_C6

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.