Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 5.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 1
 • گزارش /

  آیا نماینده اصلاح طلب بهبهان همچنان بر این عقیده استوار است ؟!

  عصر بهبهان : شریعتی بعدا ین حرکت را از افتخارات خود برشمرد و معتقد بود برجام یکی از کارهای بزرگ دولت تدبیر در طول تاریخ کشور است اما این نماینده اکنون روزه سکوت گرفته و هنوز هیچ واکنشی نسبت به پیش بینی و نگرانی های نمایندگان مخالف برجام نشان نداده است.


  به گزارش عصر بهبهان ، مهر ماه 94 بود که برجام در کمتر از 20 دقیقه توسط نمایندگان ملت بی آنکه به سرنوشت امروزی آن فکر کنند تصویب شد و در تاریخ سیاسی کشور ماندگار شد.

  در حاشیه تصویب برجام ، مشاجرات شدید نمایندگان موافق و مخالف از نکات قابل توجه این اتفاق تاریخی بود اما مسئله ای که تا ماهها تیتر نخست رسانه های داخلی و بعضا خارجی را به خود اختصاص داده بود ، رفتارهای عجیب نماینده اصلاح طلب بهبهان در جریان بررسی تصویب برجام بود.

  محمد باقر شریعتی نماینده مجلس نهم بهبهان در این گیر و دار با بلند کردن عکس نوشته ای با مضمون " برای رضای خدا ، منافع ملت ایران و عقل سلیم به برجام رای میدهم " بارها در صحن مجلس و جلوی دوربین عکاسان خبر رسانی ها ظاهر شده بود و نمایندگان را تشویق به پذیرش برجام کرده بود.

  شریعتی پا را از دایره بنر گردانی در دفاع از برجام فراتر گذاشت و در صحن مجلس در نقش بادیگارد نمایندگان دولت ظاهر شد به طوری که هیچ نماینده مجلسی نمی توانست تا یک قدمی تیم مذاکره کننده نزدیک شود و اعتراض خود را به محتوای برجام ابراز کند.

  شریعتی بعدا ین حرکت را از افتخارات خود برشمرد و معتقد بود برجام یکی از کارهای بزرگ دولت تدبیر در طول تاریخ کشور است اما این نماینده اکنون روزه سکوت گرفته و هنوز هیچ واکنشی نسبت به پیش بینی و نگرانی های نمایندگان مخالف برجام نشان نداده است.

  آیا شریعتی نماینده اصلاح طلب مجلس بهبهان همچنان بر عقیده خود استوار است یا مانند رییس جمهور دست به مغالطه خواهد زد.

  تاریخ انتشار: ۱۰:۵۲:۵۸ | پنجشنبه, ۲۰ / اردیبهشت / ۱۳۹۷
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.