Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گزارش /

  میهمان ویژه برنامه ماه عسل فرماندار بهبهان میشود / استاندار به توصیه رفیق سیاسی اش گوش کرد!

  عصر بهبهان : علی مظفری زندانبانی که در یکی از شب های رمضان میهمان برنامه ماه عسل بود ، بزودی با حکم استاندار خوزستان سرپرست فرمانداری بهبهان میشود.


  به گزارش عصر بهبهان ، پس از کش و قوس های فراوان در خصوص ماندن یا رفتن ملک خدایی فرماندار بهبهان ، خبرها از انتصاب یک فرماندار غیر بومی حکایت دارد .

  اگر چه دکتر شریعتی استاندار خوزستان بارها انتصابات فرمانداران جدید در شهرستان ها را به پس از انتخابات ریاست جمهوری موکول و اخبار تغییرات را تکذیب کرده بود اما به نظر می رسد عواملی باعث اتخاذ تصمیم اخیر شده است.


  یکی از عوامل دخیل در تغییر فرماندار سیاسی ترین شهر خوزستان می تواند ، انتقاد شدید دوست سیاسی و همفکر جناحی استاندار یعنی محمود رضا ضرغامی نامزد لیست امید در بهبهان به شمار آید چرا که ضرغامی در مراسم هفتم رحلت آیت الله هاشمی در بهبهان با انتقاد شدید از عملکرد ملک خدایی ، خواستار برکناری وی از سوی استاندار شد.   


  البته تغییر ملک خدایی که از ماهها پیش در رسانه های محلی به گوش رسیده بود و آخرین واکنش های فرماندار به این خبر نیز نشان از رفتن وی می داد ، احتمال تغییر قریب الوقوع را برای مردم این شهر نوید داده بود.


  با این حال بنا به اخبار واصله علی مظفری زندانبانی که در یکی از شب های رمضان میهمان برنامه ماه عسل بود ، بزودی با حکم استاندار خوزستان سرپرست فرمانداری بهبهان میشود.


  تاریخ انتشار: ۲۰:۰۴:۵۰ | سه شنبه, ۲۸ / دی / ۱۳۹۵
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.