Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • سرلشکر محسن رضایی در بهبهان :

  اقتدار و امنیت کنونی به سبب وجود رهبری فرزانه است / معیار اعتدال ولایت است / اگر میخواهیم مشکلات کشور حل شود باید به ولایت متوسل شد

  عصر بهبهان : سردار محسن رضایی تاکید کرد : اگر کسانی امروز همراه و همپای رهبری حرکت میکنند نباید به آنها برچسب تندرو زد ، تندروها کسانی هستند که جلوتر از رهبری حرکت میکنند.


  به گزارش عصر بهبهان ، سرلشکر پاسدار محسن رضایی ، فرمانده سپاه دوران دفاع مقدس در مراسم یادواره سردار شهید دکتر مجید بقایی در جمع مردم بهبهان اظهار کرد : شهید بقایی آنچنان شفاف بود که هر کس به صورتش نگاه میکرد باطنش را به روشنی تشخیص می داد و از دیگر ویژگی های مجید این بود که دلسوز نظام و انقلاب بود و نسبت به جامعه احساس مسئولیت میکرد.


  وی افزود : شهید بقایی به قدری مسئولیت پذیر بود که وقتی دیپلم ریاضی و پس از آن لیسانس شیمی گرفت با خود فکر کرده بود چگونه میشود بهتر و بیشتر به مردم خدمت کرد لذا رفت درس پزشکی خواند و اینگونه به جامعه خدمت رسانی میکرد.


  دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر مسئله ولایت پذیری در جامعه تصریح کرد : اگر میخواهیم مشکلات کشور حل شود باید به سمت ارزش های انقلاب در رأس آن ولایت فقیه حرکت کرد چرا که اقتدار و امنیت کنونی نظام مقدس جمهوری اسلامی به سبب وجود یک رهبر حکیم و فرزانه است.


  سردار رضایی اضافه کرد : امروز اگر می بینید بسیاری از انقلاب های منطقه دچار مشکل شدند به خاطر نبود یک رهبر در آن کشور است.


  فرمانده سپاه در دوران دفاع مقدس معیار اعتدال را ولایت خواند و اذعان کرد : اگر کسانی امروز همراه و همپای رهبری حرکت میکنند نباید به آنها برچسب تندرو زد و اتفاقا اینها در متن انقلاب هستند ، تندروها کسانی هستند که جلوتر از رهبری حرکت میکنند و البته کسانی هم که عقب تر از رهبری هستند کندروهایی هستند که از اعتدال خارج شدند ، بنابراین معیار اعتدال ولایت است و غیر از این تندروی است.


  وی عنوان کرد : در دهه اول انقلاب برادری به شدت موج میزد و اعتماد در جامعه فراوان بود اما متاسفانه امروز سوء ظن ها بیشتر شده است و برادری کمرنگ شده است . 

  تاریخ انتشار: ۲۲:۳۰:۲۱ | پنجشنبه, ۷ / بهمن / ۱۳۹۵
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.