Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 1
0 0
 • (رتبه فعلی 5.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 1
 • اختصاصی

  «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در خوزستان» اعلام موجودیت کرد

  عصر بهبهان : «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در خوزستان» با انتشار بیانیه‌ای رسماً اعلام موجودیت کرد.


  «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در خوزستان» با انتشار بیانیه‌ای رسماً اعلام موجودیت کرد. 

  متن بیانیه به شرح زیر است:


  يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِنْ تَنْصُرُوا اللَّهَ يَنْصُرْكُمْ وَيُثَبِّتْ أَقْدَامَكُمْ ﴿سوره محمد آیه 7﴾

  خوزستان دین خود را به اسلام اداء کرد . امام خمینی (ره)

  اعلام موجودیت جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در استان خوزستان

  مردم شریف استان خوزستان :

  انقلاب اسلامی که به رهبری امام خمینی (ره) با حضور و مجاهدت گسترده و یکپارچه مردم مومن ایران در سال 57 به پیروزی رسیده است اینک با گذشت قریب به چهار دهه  از حیات پر برکت خود و با ایستادگی و مقاومت در مقابل همه دسیسه های نظام سلطه و قدرت های زیاده خواه جهانی و عبور از بحران های بسیار پیچیده ،  با گسترش آزادی ها ،تامین استقلال همه جانبه ، امنیت پایدار ، ثبات در کشور و پیشرفت های بسیار عظیم در صحنه های علمی و فناوری ، که در راستای اقتدار و تحقق گفتمان عدالت و پیشرفت به عنوان یک الگوی الهام بخش برای همه ملت های تحت ستم و آزادی خواه می باشد .

  به رغم دستاورد های بزرگ در طول دوران پر فروغ حیات انقلاب اسلامی که در سایه ایستادگی و مقاومت ملت بزرگ ایران و رهبری پیامبر گونه امام راحل (ره) و رهبر عظیم انقلاب اسلامی حاصل شده لکن هنوز بسیاری از آرمان ها و اهداف عظیم انقلاب اسلامی و منویات رهبر معظم انقلاب و مطالبات بحق مردم ولایت مدار محقق نشده ، چشم انداز زیبا و شوق انگیز یک نظام مردم سالاری دینی به منصه ظهور نرسیده است .

  استان خوزستان به عنوان دروازه ورود تشیع به ایران اسلامی و ایستادگی و مقاومت مردان و زنان غیور این سرزمین در طول 8 سال دفاع مقدس و حضور با بصیرت در حمایت و پشتیبانی از انقلاب اسلامی و تبعیت از ولی فقیه ، تقدیم بیش از 23 هزار شهید در دفاع مقدس و پیشتاز بودن در دفاع از حرمین شریفین (اهل البیت ) و داشتن منابع و معادن خدادادی و قطب اقتصادی کشور ،تنوع قومیتی با وحدت و همدلی از جایگاه بسیار ویژه ای برخوردار است .

  معضلات فرهنگی و اجتماعی بویژه مشکلات اقتصادی اعم از بیکاری ، فقر ،و رکود ، تبعیض ، که فشار های وسیع و سنگینی را به توده مردم وارد کرده و به شکل مضاعف نیز در سال های اخیر معضل زیست محیطی ناشی از هجوم ریز گرد ها زندگی روزمره مردم و آینده استان خوزستان را با تهدید جدی مواجه کرده است .

  با کمال تاسف جای انکاری باقی نمانده که عملکرد بسیاری از مدیران و مسئولان منجر به معضلات فوق الذکر گردیده . به دلیل کنار گذاشتن روحیه و منش انقلابی و جهادی و فاصله گرفتن آنها از ولی نعمتان انقلاب که همانا توده محروم و مستضعف جامعه می باشند. و گرایش به اشرافی گری ، رفاه طلبی بوده که مسیر تحقق اهداف انقلاب اسلامی را با چالش جدی مواجه نموده است . تجربه چهار دهه پس از انقلاب اسلامی  نشان می دهد عمل به اصول و ارزش های اسلام و گفتمان امام و رهبری تنها راه عبور از مشکلات و نجات کشور می باشد . پس از شکل گیری جبهه فراگیر مردمی انقلاب اسلامی در سطح کشور ما به عنوان جمعی از درد مندان و دغدغه داران و دلسوزان انقلاب اسلامی با توکل بر خدای متعال و امید به نصرت الهی ، و در کنار شما مردم عزیز و بزرگوار ، با آگاهی و شناخت از قدرت و ظرفیت و توانمندی کشور بویژه  استان خوزستان به عنوان یک مطالبه عمومی و جدی مردم ولایت مدار و انقلابی ، بر آن شدیم با  حرکت و خیزش در یک جبهه فراگیر مردمی برای کارآمدی نظام اجرای کشور و استان در جهت حل مشکلات و معضلات فوق الذکر و در مسیر تحقق عدالت و پیشرفت همه جانبه ، به عنوان پایه گذاران حرکت مردمی و انقلابیجبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در استان خوزستان را تشکیل نموده ایم .

  لذا ضمن دعوت از تمامی نیروهای انقلابی ، دلسوزان ، صاحبان اندیشه و نخبگان و بویژه نسل سوم و چهارم انقلاب  همه اقشار مختلف مردم در این استان قهرمان پرور جهت پیوستن به این حرکت عظیم و خود جوش مردمی انتظار است شرایطی فراهم گردد که لحظه به لحظه امید به آینده و گره گشایی از مشکلات کشور با کمک و همتی مضاعف در افقی روشن حاصل گردد و ما را در این حرکت مقدس الهی و انقلابی یاری نمایید .

  برادران حسن حائری به عنوان رئیس جبهه و اردشیر روغنی دبیر و دکتر سید کریم حسینی سخن گو جبهه انتخاب شده اند .

  و من اله التوفیق

  اعضاء جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان خوزستان

   

  حجت الاسلام سید تاج الدین طباطبایی  

  حجت الاسلام شیخ کریم سلطانی

  موسی بلادیان                   

  حسن حائری

  محسن نظرپور                                        

  دکتر سیدکریم حسینی

  سید محمد جواد رضوی                     

   اردشیر روغنی

  محمد جعفر فلسفی                                  

  مسعود حمیدی نژاد اشکفتی

  شمسیان حمادی                                      

  سید محسن موسوی زاده 

    احمد سراج

  غلام حسین بهمئی                             

  ذوالفقار  کیانی شاهوندی

  منصور سلطان زاده   

  علی مراونی      

  حمزه نوری موسی                              

  عبدا.. ایزد پناه

  اردشیر شریف زاده                              

    محمد امین سواری

  محمد علی بیگ زاده                          

  زهره عیسوی                                      

  فاطمه محمد خانی                            

  صغری محمدپور

  تاریخ انتشار: ۱۲:۲۵:۵۳ | چهارشنبه, ۴ / اسفند / ۱۳۹۵
  اشتراک گذاری

  نظر دهی MOD_AMC_HAS_C1

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.