Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • زخم کینه طایفه ای پتک سرباز کرد

  عصر بهبهان : در پی درگیری های بین دو طایفه در روستای پتک باغملک مرد ۴۸ ساله ای رامهرمزی از طایفه محمدی بود که به ضرب گلوله به قتل رسید.


  به گزارش عصر بهبهان  و به نقل از باغملک نیوز، زخم کهنه کینه طایفه ای در روستای پتک باغملک سرباز کرد که در ساعات اولیه شنبه شب این درگیری به شهر رامهرمز رسید و یک شهروند رامهرمزی را به کام مرگ کشاند.

  این مرد ۴۸ ساله ای رامهرمزی از طایفه محمدی بود که به ضرب گلوله به قتل رسید.

   

  در همین خصوص علیرضا قاسمی نژاد دادستان رامهرمز در گفتگو با رامهرمزنیوز اظهار کرد: متاسفانه خبر قتل یکی از شهروندان شهرستان رامهرمز صحت دارد و اعضای شورای تامین تشکیل جلسه داده اند و همگی بر این نکته که باید با عاملین این اقدام برخورد شود تاکید دارند و از اولین لحظات وقوع قتل این دادستانی دستورات لازم را به بازپرس پرونده و نیروهای انتظامی داده و با مسولین استان جهت تامین نیروی کافی نیز هماهنگ شده است.

  وی افزود: با توجه به اینکه هیات محترم صلح از ابتدای وقوع این نزاع برای برقراری صلح ماموریت یافته و زحمات فراوانی متحل شده مجددا جهت دعوت به آرامش طرفین مامور شده اند

  .

  قاسمی نژاد در پایان اظهار داشت: ضمن دعوت طرفین درگیر به آرامش به همه مردم عزیز و شریف رامهرمز اطمینان خواهیم داد که با شدت و جدیت با اخلالگران نظم و امنیت شهرستان برخورد کرده و به هیچ وجه از این افراد کوتاه نخواهیم آمد.

   

  دو طایفه روستای پتک جلالی از توابع شهرستان باغملک چندین سال است که دارای درگیری  هستند و در شدیدترین آن در شهریور ۹۵ ، ۱۱ نفر کشته شدند.

   

  درگیری که حتی به شهرستان رامهرمز نیز کشیده شد در نهایت با دخالت نیروی انتظامی و استانداری خوزستان تا حدودی به پایان رسید و برخی اهالی روستا برای جلوگیری از درگیری های جدید احتمالی به مناطق دیگر منتقل شدند.

   

  در پی درگیری های بین دو طایفه در روستای پتک باغملک شورای صلحی ایجاد شد تا اختلافات بین طوایف را برطرف کند .این مجموعه با استفاده از همه ظرفیت های موجود و موثر خواستار کنار گذاشتن خشونت و عدم استفاده از سلاح گرم شدند و مطالبات آنها را از مجاری قانونی پیگیری خواهند کرد

  تاریخ انتشار: ۱۲:۵۶:۱۳ | یکشنبه, ۸ / اسفند / ۱۳۹۵
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.