Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • سردار نقدی در جمع بسیجیان سوسنگرد:

  برخی از کسانی که در انقلاب مسئولیت داشتند واقعیت های انقلاب را تحریف می کنند/از امام نقل هایی می کنند که واقعیت ندارد

  عصر بهبهان : عصر بهبهان :رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت:باید بدانیم آنها برای چه این کارها را کردند خیلی ها سعی داشتند داستان انقلاب ما را تحریف کنند، امروز ما شاهدیم حتی انسانهایی که خودشان اوایل انقلاب نقشی داشتند،مسئولیت داشتند، در سالهای بعد از انقلاب مسئولیت داشتند نقش داشتند به خاطر لذت دنیا راه خود را گم کردند.،خسته شدند، به دنبال رفاه و لذت دنیایی انقلاب را کنار گذاشتند.


  سردار نقدی سردار نقدی

  سردار نقدی در جمع بسیجیان سوسنگرد:
  برخی از کسانی که در انقلاب مسئولیت داشتند واقعیت های انقلاب را تحریف می کنند/از امام نقل هایی می کنند که واقعیت ندارد
       
  عصر بهبهان :رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت:باید بدانیم آنها برای چه این کارها را کردند خیلی ها سعی داشتند داستان انقلاب ما را تحریف کنند، امروز ما شاهدیم حتی انسانهایی که خودشان اوایل انقلاب نقشی داشتند،مسئولیت داشتند، در سالهای بعد از انقلاب مسئولیت داشتند نقش داشتند به خاطر لذت دنیا راه خود را گم کردند.،خسته شدند، به دنبال رفاه و لذت دنیایی انقلاب را کنار گذاشتند.

  به گزارش عصر بهبهان به نقل از رهیاب نیوز،سردار نقدی جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج صبح امروز در جمع هیئت منتظران موعود پایگاه امام حسن مجتبی (ع) سوسنگرد و فرماندهان و مربیان شجره طیبه صالحین پایگاهای ناحیه مقاومت بسیج دشت آزادگان سخنرانی کرد.

  سردار نقدی در سخنان خود خاطر نشان کرد:ما اینجا وارث شهداییم، وارث  ارزش ها و شرافت هایی که از انها به یادگار مانده است، اگر امروز اینجا جمع شدیم بدون اینکه صدای سوت خمپاره بیاید، بدون اینکه صدای توپ بیاید،بدون اینکه بوی متعفن شیمیایی بیاید، بدون اینکه در دل کسی ترسی باشد بدون اینکه خطر مهم وجدی وجود داشته باشد و باهم به راحتی صحبت کنیم،  مدیون شهدایی هستیم که جان خودشان را فدا کردند تا این امنیت، تا این ارامش و اسایش را برای ما به ارمغان بیاورند.

  رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت:باید بدانیم آنها برای چه این کارها را کردند خیلی ها سعی داشتند داستان انقلاب ما را تحریف کنند، امروز ما شاهدیم حتی برخی از کسانی که خودشان اوایل انقلاب نقشی داشتند،مسئولیت داشتند، در سالهای بعد از انقلاب مسئولیت داشتند نقش داشتند به خاطر لذت دنیا راه خود را گم کردند.،خسته شدند، به دنبال رفاه و لذت دنیایی انقلاب را کنار گذاشتند.

  وی افزود:این ها واقعیت های انقلاب را تحریف می کنند و از امام نقل هایی را می کنند که واقعیت ندارد بهترین راه برای اینکه بدانیم شهدا برای چه این راه را رفتند وصیت نامه شهید است. وصایای آن ها در دست هست بخوانیم ایا برای عربیت و عجمیت رفتند؟وصیت نامه ها این را نمی گوید  آیابرای دنیا رفتند؟  ایا برای فکر غربی و شرقی رفتند؟همه وصیت نامه هایی که می خوانیم موج می زند که ما برای اسلام و ولایت آمده ایم،وصیت همه شهدای ما،اطاعت از ولایت است اطاعت از راه اسلام و دین خداست.

  سردار نقدی عنوان کرد:اینکه چرا شهدا آمدند و جانفشانی کردند در وصیت نامه های آن ها موجود است حرف هیچ کس را گوش نکنید آن کسانی که در پرتو جانفشانی و ایثار شهدا  نام و رسم و آوازه ای را بهم زدند و امروز قدر نمی دانند و دست به تحریف حقایق انقلاب زدند حرف هایشان را با وصایای شهدا و سخنان امام بزرگوار تطبیق دهیم.

  رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به کمک های کشورهای غربی به کشور عراق گفت:تاریخ جنگ را مرور کنید همه ابرقدرت ها در مقابل ما بودند نه فقط صدام چرا که کوچکترین آن ها صدام بود خودشان اعتراف کردند که ما 56میلیارد دلار بلاعوض به عراق کمک نقدی کردیم.

  وی اضافه کرد: آنچه که موجب قدرت رزمندگان در برابر این ابرقدرت ها بود و آن ها را پیروز کرد ایمان به خدا همانطور که شهید میثمی فرمودند قدرت هر کسی در دنیاب به اندازه ارتباط او با خداست.  تاریخ انتشار: ۱۰:۴۶:۱۴ | شنبه, ۲۰ / اردیبهشت / ۱۳۹۳ سوسنگرد, سردارنقدی, خوزستان, بسیجیان, , صالحین
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.