Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
1 1
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • افراط درنقطه صفر،مشاوراستاندار بوی جنجال می دهد!/مارادونا را ول کنید،آقای مشاور را بچسبید!

  عصر بهبهان : جالب توجه اینجاست که دولت اعتدال و تدبیر در حالی به چنین افرادی برای همکاری دلخوش کرده است که در اندرون خود ذره ای به اعتدال اعتقادی ندارند.


  طی روزهای گذشته علماء و روحانیون دزفولی با برگزاری تجمعی در حوزه علمیه آیت الله قاضی این شهرستان به حمایت از دغدغه های رهبرمعظم انقلاب در حوزه فرهنگ پرداختند و خواستار توجه بیشتر مسئولین به این مقوله شدند.

  در حالی که این تجمع در آرامش کامل و بدون هیچ حاشیه ای با حضور علمائی چون آیت الله آقامیری و امام جمعه این شهرستان برگزار شد برخی از افراطیون که خود را وابسته به جریان منسوخ اصلاحات می دانند با بدترین ادبیات ممکن نسبت به این اقدام ارزشی روحانیون و علماء دزفول واکنش نشان دادند.

  از جمله منتقدین این تجمع بی حاشیه مشاورصنعت و معدن استاندار خوزستان است که علی رغم وعده مقتدایی برای خارج نشدن از دایره اعتدال به این منصب رسیده است و حالا با یک نگاه ماکیاولیستی و از موضع قدرت به نقدغیرمنصفانه دغدغه های ارزشی دلسوزان دینی می پردازد که تقریبا هیچ ارتباطی با حوزه تخصصی وی ندارد.

  وی که از حاشیه سازترین چهره های حوادث پس از انتخابات ریاست جمهوری 88 در استان است به پشتوانه مهر خشک نشده بر حکم مشاورت خود در استانداری خوزستان اینگونه نقاب از چهره برمی دارد که: "ما اصلاح طلبان اعلام می داریم که همچنان سربلندانه اصلاح طلبیم، لباس اعتدال نپوشیده ایم. در این روزگار و خطر جدی که برای کشورمان احساس کردیم "مشی اعتدال” را برگزیده ایم."

  جالب توجه اینجاست که دولت اعتدال و تدبیر در حالی به چنین افرادی برای همکاری دلخوش کرده است که در اندرون خود ذره ای به اعتدال اعتقادی ندارند و فقط آن را پله ای برای رسیدن به مقاصد خود می دانند.

  مشاوراستاندار خوزستان همچنین با گستاخی تمام با کنایه نسبت به فتنه 88 می نویسد:" آیا در تاریخ بشریت فقط یک فتنه اتفاق افتاده و آن فتنه ۸۸ است و تا آخرالزمان تمام معضلات کشور به آن واقعه منسوب است؟"(البته اضافات این فرد در این رابطه بسیار است که در ذکر آن ها اطاله کلام است)

  قطعا پاسخ به چنین فردی با سابقه معلومی که دارد شایسته نخواهد بود چرا که به قول خودش همه را می توان بیدار کرد جز کسی که خودش را به خواب زده!
  لذا روی سخن در اینجا این شخص یا آن شخص نیست بلکه صراحتا استاندار خوزستان است که به افرادی با چنین زاویه دید و سابقه ای اینگونه بها می دهد تا به خود اجازه دهند نسبت به دغدغه قابل احترام معتمدین دینی یک جامعه معتقد اینگونه گستاخی کنند.
  هرچند در همان روزهای ابتدایی صدور احکام متعدد مشاورت امثال این فرد پیش بینی چنین شرایطی می شد ولی به هرحال چنانچه این افراط گرایی ها تبدیل به یک روند شود خلاف میثاق معهود جناب دکتر است و عواقب آن  توسط همین افراد دامن گیر گوشه وکنار استان خواهد شد.
  به راستی آیا دکترمقتدایی که تاکنون بیش از 2تیم فوتبال برای خود مشاور منصوب کرده به فکر انتخاب داوری برای رعایت اعتدال در رفتار و گفتار آن ها نبوده است؟
  آیا تبدیل شدن این فضا به یک روند ترویج افراط گرایی سیاسی در استان توسط نزدیکان استاندار را کلید نمی زند؟
  آیا مشاوران نیز مانند سایر نیروهای دستگاه اجرایی متعهد به رعایت موازین قانونی و تبعیت از سیاست ها و ضوابط  دولت جمهوری اسلامی هستند یا از هفت دنیا آزادند؟

  آیا...؟
   به هرحال ضرورت این نوشتار این است که بابی به غلط برای سایر افراد مورد رافت نظام قرار گرفته که جای پایی در دولت یازدهم بازکرده اند ایجاد نشود که هرگاه مطلبی را خلاف سلیقه خود می بینند بر عالم و آدم گستاخانه وغیرمسئولانه بتازند و عقده های چندین ساله خود را با پتک قدرت بر سر جامعه بکوبند.

   

  پی نوشت:

  پیشنهاد می شود استاندار خوزستان برای پیشگیری از افتادن به دام افراطیون اینچنینی سریعا احکام صادره را ملغی کند!

   

  یاحق

  تاریخ انتشار: ۰۸:۴۰:۱۰ | سه شنبه, ۱۲ / فروردین / ۱۳۹۳
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.