Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • اولویت نامزدهای ریاست‌جمهوری پروژه‌های نیمه تمام و برنامه‌ عملیاتی باشد

  عصر بهبهان : عصر بهبهان: یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به اینکه هنوز هیچ کاندیدایی برنامه عملیاتی خود را برای تحقق اهداف اقتصادی عنوان نکرده است،گفت: تکمیل پروژه‌های نیمه تمام باید در اولویت برنامه نامزدها باشد.


  عضو کمیسیون برنامه و بودجه :

  اولویت نامزدهای ریاست‌جمهوری پروژه‌های نیمه تمام و برنامه‌ عملیاتی باشد

  عصر بهبهان: یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به اینکه هنوز هیچ کاندیدایی برنامه عملیاتی خود را برای تحقق اهداف اقتصادی عنوان نکرده است،گفت: تکمیل پروژه‌های نیمه تمام باید در اولویت برنامه نامزدها باشد.  هادی قوامی  با اشاره به اینکه نامزدهای انتخاباتی باید در ارائه برنامه‌های اقتصادی خود شرایط و امکانات فعلی کشور را در نظر گرفته و سپس اقدام به بیان راهکارهای خود نمایند، اظهارداشت: در حال حاضر بیشتر برنامه های کاندیداها برای جلب آراء بوده و مطابق با وضع موجود کشور نیست
  .

  وی ضمن بیان این مطلب که هم اکنون بسیاری از پروژه های نیمه تمام هر ساله در ردیف بودجه ها قرار داشته و هیچ کاندیدایی در مورد آن صحبت نمی کند، افزود: نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری می بایست برنامه و راهکارهای خود را برای حل پروژه های نیمه تمام بیان کرده و بگویند ازطریق چه منابعی می توانند آنها را تکمیل کنند.

  این عضو کمیسیون برنامه و بودجه با اشاره به اینکه البته در سال های پایانی دولت احمدی نژاد پروژه جدیدی در بودجه منظور نشده است، تصریح کرد: پروژه های نیمه تمام خود بر معضلات تورم در سطح کشور افزوده و  همین امر هزینه های زیادی را تحمیل و کرسی بودجه پنهان را به وجود خواهد آورد.

  قوامی همچنین از  ابهامات تحقق رشد 8 درصدی اقتصاد که این روزها صحبت های زیادی از آن مطرح می‌شود انتقاد کرد و گفت: کاندیداها می گویند ظرف سه سال رشد اقتصادی کشور را به عدد 8 درصد خواهند رساند در حالی که باید شرایط تحریم و میزان درآمدهای کشور در تحقق این هدف مورد توجه قرار گیرد.

  به گفته این عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، باید از نامزدهای انتخاباتی پرسید با چه منابعی و چه راهکاریی می توانند اهداف خود را عملیاتی کنند زیرا به فرض پایان تحریم های بین المللی آثار آنها تا چندین سال در کشور باقی خواهد ماند.

  وی افزود: کاندیداهای ریاست جمهوری باید با در نظر گرفتن سازکاروهای موجود ضمن شفافیت برنامه ها به جای کلی گویی چگونگی تحقق اهداف اقتصادی خود را برای مردم روشن نمایند ولی تاکنون بنده هیچ برنامه عملیاتی را از زیان کاندیداها شاهد نبوده ام.
  تسنیم

  تاریخ انتشار: ۰۸:۳۴:۰۸ | پنجشنبه, ۱۶ / خرداد / ۱۳۹۲
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.