Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • دارایی نماینده مردم اندیمشک:

  اگر مدیری بر مسیراشتباه خود پافشاری کند نباید در مسئولیت خود باقی بماند

  عصر بهبهان : عصر بهبهان :اندیمشک جوان، صید عیسی دارایی نماینده مردم اندیمشک در دانشگاه فرهنگیان اندیمشک گفت: دانش و پژوهش، مورد تأکید رهبری است.


  نماینده اندیمشک نماینده اندیمشک

  دارایی نماینده مردم اندیمشک:
  اگر مدیری بر مسیراشتباه خود پافشاری کند نباید در مسئولیت خود باقی بماند
       
  عصر بهبهان :اندیمشک جوان، صید عیسی دارایی نماینده مردم اندیمشک در دانشگاه فرهنگیان اندیمشک گفت: دانش و پژوهش، مورد تأکید رهبری است.

  به گزارش عصر بهبهان به نقل از رهیاب نیوز  نماینده مردم اندیمشک گفت: از جمله قول هایی که به مردم اندیمشک دادم این بود که در کار مدیران دخالت نکنم اما امروز عده ای جو سازی کرده و می گویند دارایی کاری به ادارات ندارد! در حالی که اینگونه نیست بلکه باید اجازه داد یک مدیر خلاقیتی را که دارد در حوزه مدیریت خود به نتیجه برساند چراکه اگر کسی در کاری دخالت کند که در آن تخصصی ندارد قطعاً راه انحراف پیموده است.


  وی اضافه کرد: در طول ۹ ماه و نیم که دکتر قائمی صدر به دانشگاه فرهنگیان و نیز یک سال و اندی که دکتر کیانفر به دانشگاه پیام نور آمده اند حتی یک مورد شکایت هم به من نشده که نیاز به پیگیری داشته باشد و این نشان از رضایتمندی بسیار خوبی است.  دارایی گفت: امروز علم است که حرف اول را در جهان می زند چراکه اقتصاد و تکنولوژی محصول علم است و اینکه مقام معظم رهبری در جلسات مختلف بویژه در جلسات دانشجویی بر پژوهش و علم تأکید می کنند به این خاطر است که اگر کشوری بر این مبنا حرکت نکند راه به جایی نخواهد برد.


  وی افزود: تا زمانی که در این مسئولیت هستم از مدیران شهرستان حمایت کرده و اگر مسئولی در وظیفه خود لغزشی داشته باشد او را نصیحت خواهم کرد اما اگر در مسیر اشتباه خود پافشاری کند دیگر نباید در مسئولیت خود باقی بماند.
  سردار دارایی با اشاره به آزمون انسان از سوی خداوند بزرگ و نیز بیان خاطره ای از دوران اسارت خود گفت: کسانی که راه را دقیقاً می شناسند زندان هم برایشان گلستان می شود اما هنگامی که شناخت، کافی نباشد انسان در بین راه با یک آزمایش جزئی از امتحان مردود خواهد شد.


  هم چنین در این برنامه  دکتر رسول قائمی صدر رئیس دانشگاه فرهنگیان اندیمشک در جمع دانشجویان این دانشگاه گفت: نباید فراموش کنیم که همه ما مربی هستیم زیرا ممکن است آموزش تمام شود اما تربیت هیچگاه تمام نخواهد شد.


  رئیس دانشگاه فرهنگیان اندیمشک با اشاره پیشینه و سیر دگرگونی های این مرکز از دانشسرای تربیت معلم تا دانشگاه فرهنگیان گفت: زمانی بنده مسئولیت این دانشگاه را پذیرفتم تنها ۴ کلاس در آن برگزار می شد که مجموعاً ۱۲۰ دانشجو را آموزش می داد اما در ادامه کار، به لطف خدا و یاری دوستان این دانشگاه به روزهای اوج خود بازگشته و اکنون ۱۰ کلاس آموزشی ناپیوسته و یک کلاس آموزشی پیوسته در آن به تحصیل مشغول است که انشاا… این روند همچنان روبه رشد خواهد بود.

   


  وی همچنین برگزاری مسابقات فرهنگی قرآن و عترت برگزاری نماز جماعت، برگزاری محفل انس با قرآن با حضور قاریان کشوری، برگزاری دعای توسل و برگزاری نشست های پرسش و پاسخ دانشجویی را از دیگر برنامه های این مرکز عنوان کرد.

  دکتر رسول قائمی صدر در مراسمی که به مناسبت هفته معلم در این دانشگاه برگزار شد افزود: این دانشگاه کادر اداری گسترده ای ندارد و به عنوان مثال، معاون اداری، معاون آموزشی و یا معاون فرهنگی نداریم و در واقع این مرکز تنها ۴ نیروی اداری دارد اما در عین حال کارهای بزرگی در اینجا انجام گرفته که بویژه از نیروهای خدماتی این مرکز تشکر می کنم.


  وی اضافه کرد: تمام ملزومات ورود و استقرار خواهران در این مرکز مانند نمازخانه، استراحتگاه و سرویس های بهداشتی ویژه همگی تأمین شده و این گروه اولین گروه خواهران هستند که به دانشگاه فرهنگیان اندیمشک آمده اند.
  گفتنی است در پایان این برنامه از از دانشجویان برتر و ممتاز این دانشگاه تجلیل به عمل آمد.

  تاریخ انتشار: ۱۱:۵۷:۰۶ | پنجشنبه, ۱۸ / اردیبهشت / ۱۳۹۳ نماینده مردم اندیمشک, صید عیسی دارایی, دانشگاه فرهنگیان اندیمشک
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.