Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • شهید زاده از بهره برداری خیابان حاشیه کانال حدفاصل بلوار شهید الماسی تا کارخانه یخ در آینده نزدیک خبر داد

  عصر بهبهان : بهره برداری از خیابان حاشیه کانال حدفاصل بلوار شهید الماسی تا کارخانه یخ و چند طرح اجرایی دیگر به زودی انجام میگیرد


  خیابان حاشیه کانال حدفاصل بلوار شهید الماسی تا کارخانه یخ به زودی مورد بهره برداری قرار می گیرد

    شهیدزاده ، ناظر پروژه های عمرانی شهرداری بهبهان در گفتگو با خبرنگار عصر بهبهان گفت: ، بهره برداری از خیابان حاشیه کانال حدفاصل بلوار شهید الماسی تا کارخانه یخ و چند طرح اجرایی دیگر به زودی انجام میگیرد .

  وی افزود : این خیابان که به منظور کم کردن بار ترافیکی میدان بسیج و همچنین بهبود عبور و مرور منطقه ای اجرا شده است دارای 250 متر طول و 12 متر عرض و همچنین حاشیه سبز یک متری می باشد .

  انجام اصلاح هندسی تقاطع با مسیر خیابان شهید الماسی از جمله اقداماتی ست که قبل از بازگشایی این مسیر میبایست انجام شود .

   شهیدزاده در ادامه گفت :چندین کار اجرایی دیگر نیز در دست اقدام می باشد که به زودی به بهره برداری می رسد .

  یکی از این اقدامات ادامه و تکمیل خیابان شهید راجی (دادگستری جدید) است که زیر سازی و آسفالت باند دوم آن در مراحل پایانی قرار دارد .

  وی در ادامه افزود : مسیر دسترسی به بهشت رضوان نیز در دستور کار اجرایی قرار دارد که شامل اجرای باند دوم بلوار شهید بیانی بعد از دانشگاه آزاد و اصلاح پیچ 90درجه ای آن ، که انشاالله در آینده نزدیک عملیات اجرا آن آغاز می گردد.

  زیرسازی و آسفالت انتهای بلوار بشیر نذیر (مجاور مرکز علوم قرآنی) و نیز خیابان 20 متری بهارستان واقع در جنب پزشکی قانونی و اجرای باند دوم انتهای خیابان عدالت –خط کشی ترافیکی خیابانهای سطح شهر –نصب علائم راهنمایی رانندگی و تابلو راهنمای مسیر و ورودی شهر –اجرای کانال دفع آبهای سطحی منطقه ذوالفقاری-تجهیز وسایل و تجهیزات ستاد بحران –ادامه سایبان سازی خیابان عدالت و اجرای بهسازی بلوار عدالت حدفاصل میدان جوانمردی تا مراحل –نصب دوربین های کنترل ترافیک میدان های مراحل و جوانمردی  نیز از جمله اقدامات اجرایی بوده که توسط شهرداری انجام شده است .

  تاریخ انتشار: ۱۲:۴۹:۵۶ | سه شنبه, ۲۳ / اردیبهشت / ۱۳۹۳ شهید زاده, شهرداری بهبهان, بلوار شهید الماسی, کمیسیون عمرانی
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.