Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
22 0
 • (رتبه فعلی 5.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 1
 • معرفی برنامه تلفن هوشمند عصر بهبهان

  عصر بهبهان : پس از مطالعه و تحقیقی که گروه طراحی وب تنان به سفارش ما انجام داد، تصمیم بر آن گرفته ایم ، به هدف اطلاع رسانی بهتر و دقیق تر و به روز برای تلفن های هوشمند اپلیکشن مختص به آن تولید و طراحی کنیم.


  اپلیکشن عصر بهبهان اپلیکشن عصر بهبهان


  به گزارش عصر بهبهان پس از مطالعه و تحقیقی که گروه طراحی وب تنان به سفارش ما انجام نموده اند، تصمیم بر آن گرفته ایم چون تقریبا از کسانی که تلفن همراه دارند 75 درصد از آن ها تلفن های همراه از نوع هوشمند را مورد استفاده قرار داده اند و حداقل 80 درصد از آن ها به اینترنت متصل هستند ،به هدف اطلاع رسانی بهتر و دقیق تر و بروز برای تلفن های هوشمند اپلیکشن مختص به آن تولید و طراحی کنیم.

  بعد از هفته ها تلاش و پی گری خرسندیم که اعلام کنیم ، با کار شبانه روزی گروه وب تنان اپلیکشن تلفن های هوشمند خبرگزاری عصر بهبهان در جهت اطلاع شما از آخرین اخبار بهبهان ، خوزستان ، ایران و جهان تا چند روز آینده برای استفاده عموم در عصر بهبهان درج خواهد شد.

  همچنین با گفتگوی که با آقای ابراهیم خصال داشته‌ایم این نوید را به ما داده‌اند که برنامه اطلاع رسانی عصر بهبهان بر روی پلت فرم های مختلف مانند Android ،Windows Phone ، IOS و ... قابل پشتیبانی خواهد بود. و در زمان انتشار در صفحه اختصاصی آن توضیحات تکمیلی و راهنما برای شما نشان داده خواهد شد.

  منتظر باشید/

  تاریخ انتشار: ۰۸:۲۱:۲۶ | دوشنبه, ۴ / آذر / ۱۳۹۲ اپلیکشن موبایل, برنامه موبایل, وب تنان
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.