• نظرها: 0
 • تاریخ انتشار: ۱۴:۴۰:۴۱ | چهارشنبه, ۱۵ / خرداد / ۱۳۹۲
 • در بهبهان
 • توسط عصر بهبهان
 • نمایش ها: 1043
 • شورای شهر بهبهان, خبر بهبهان, امام جمعه بهبهان, اخبار بهبهان, فرماندار بهبهان
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • Print Friendly Version of this pageچاپ Get a PDF version of this webpagePDF

امام جمعه بهبهان: حماسه های ملت ایران مشت محکم و تودهنی محکمی است به دشمنان


ابوعلی :حماسه های ملت ایران مشت محکم و تودهنی محکمی است به دشمنان و به بدخواهان این ملت و دشمنان را مایوس و ناکام می کندامام جمعه بهبهان گفت : درآستانه حماسه بزرگ 24 خرداد هستیم  ملت مسلمان و عزیز ایران مثل همیشه  که حماسه آفرین بوده اند،  آماده می شوند تا حماسه دیگری را به خوبی رقم بزنند.

وی تاکید کرد: حماسه های ملت ایران مشت محکم و تودهنی محکمی است به دشمنان و به بدخواهان این ملت و دشمنان را مایوس و ناکام می کند .ابوعلی ضمن اشاره به پنجاهمین سالگرد قیام پانزده خرداد گفت:از 50 سال پیش این ملت حماسه آفریده است ،باز هم حماسه می آفریند..

امام جمعه شهرستان اولین مورد دارای اهمیت در اخلاق انتخاباتی را نیت دانست و گفت :قطعا حضور در انتخابات یک پدیده بزرگ و ارزشمند و تاثیرگذار است با هر دیدی که بنگریم این گونه است .

این امر مهم و تاثیر گذار ،این امری که می تواند هزینه برای نظام داشته باشد از آن طرف می تواند ثمره خوب داشته باشد و می تواند تبعات خوب داشته باشد . اولین مطلبش نیت است اگر خدا حاضر و ناظر بر اعمال ماست و می بیند.و برای او آمده ایم ، پس این نیت را باید درست کنیم .اگر نیت درست نباشد ارزشی ندارد .و اگر نیت نادرست باشد که دیگر مصیبت است و اما اگر نیت مثبت باشد بسیار ارزشمند است .ابوعلی تاکید کرد :حال نیت باید صادقانه باشد برای خدمت باید باشد . خدمت به عموم ،خدمت عادلانه ،صادقانه،پاک،درست،و براساس قانون.

وی اظهار کرد :شاید دیگران دعوت کردند که  بیایند در صحنه انتخابات،اجازه دعوت دیگران وقتی خوب است که نیت خودمان صادقانه باشد نیت آنها هم صادقانه باشد.مهمترین فیلتر در درون خودمان است .

امام جمعه شهرستان گفت :انسان باید با خود بگوید بهتر از او وجود دارد یا ندارد و این خود فیلتر ابتدایی است که در درون انسان است . مهمترین فیلتر اینجاست ،از فیلترهای دیگر می توان عبور کرد ،شاید با سفارش ،شاید به یک شکلهایی، بشود عبور کرد ،فیلترهای دیگر که یک حداقلهایی است. اولین فیلتر خود انسان است اگر در پیشگاه خداوند هستیم، اگر این گونه بوده که شهدای عزیز ما به راحتی مسئولیت نمی پذیرفتند .ما هم این گونه باشیم .

وی تاکید کرد :همه صلاحیت زندگی دارند همه شهروندان نظام جمهوری اسلامی هستند همه می توانند شغل داشته باشند اما مسئولیت حسابش جداست .

ابوعلی ضمن بیان این که سعی کنیم مبانی وحدت را تقویت کنیم گفت :اکثریت ملت ما مسلمانند ،اکثریت قاطع آنها شیعیان اهل بیت عصمت و طهارت هستند قومیتیها و تنوع در گویشها مثل تنوع در همه امور دیگر که در جای خودش ارزشمند است. و افزود ،باید وحدتمان را تقویت کنیم ،وحدت اقوام،وحدت ملت در جهت حمایت از نظام ،وحدت در جهت خدمت به این مملکت را تقویت کنیم.

ابوعلی ضمن بیان اینکه کسی اشتباه نکند ،آب را سراب و سراب را آب خیال نکنند گفت:مردم ما مومن هستند ،انقلابی هستند.مردم ما ولایت مدار و معتقد به این نظام هستند  . وقتی آمدید و انتخاب شدید دیگر نمی شود و نمی توانیم قابل قبول نیست.

وی تصریح کرد :شهرستان بهبهان نیاز به تلاش بیشتر دارد نیاز به این دارد که زندگی مردم بیشتر تسهیل بشود و باید بتوانیم ،نمی توانیم و نمی شود نداردیم ،و اگر کسی نمی تواند و نمی شود بگوید نیاید ،اگر امد باید بتواند ،باید کار بکند و عذرهای مختلف نیاورد،باید نشست وباید مدیریت کرد باید جذب اعتبار و بودجه کرد به شکلهای مختلف ،چه دولتی و چه خصوصی ،بسته به شکل صحیح ،با مدیریت می شود درامدزایی و خدمت کرد بهبهان نیاز به رفع مشکل دارد .گفته بنده به معنای این نیست که کار انجام نشده با هیچ دوره ای هم کاری ندارم ولی الان بهبهان مشکلات زیادی دارد.مشکلات بسیار جدی وجود دارد ،مشکلات فیزیکی،فرهنگی و معنوی تعارف ندارد نباید در هیچ جلسه ای تعارف کنیم البته شخص خاصی مد نظر نیست ولی باید گفت امروز بهبهان نیاز به کار و تلاش فراوان دارد .

وی در پایان گفت ،مردم آگاه هستند و انشاء الله با آگاهی افراد خوب و شایسته و مومن و ولایی را تشخیس دهند و انتخاب کنند .

 ابوعلی ضمن بیان اینکه شکست اخلاقی افراد از هر شکستی بالاتر است گفت:اما اگر اخلاق مداری کند و انتخاب هم نشود او پیروز است .کسی که رای می آورد پیروزی او را چهار سال بعد قضاوت می کنیم عکس تبلیغاتی ما وجه ایمانی و اخلاقی داشته باشد ،مخصوصا خواهران گرامی حتما این موضوع را مورد توجه قرا دهند و افزود :قطعا خانمی که حجاب خود را زیر پا بگذارد اگر رای هم بیاورد قطعا شکست خورده است .

دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

Leave a reply

نام:: فیلد اجباری.
آدرس رایانامه: غیر فعال
وبسایت::
دیدگاه: فیلد اجباری.

اشتراک
 • Twitter
 • del.icio.us
 • Digg
 • Facebook
 • Technorati
 • Reddit
 • Yahoo Buzz
 • StumbleUpon