Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • جزئیات دیدار عارف با هاشمی/ دیدار با خاتمی هر دو روز یک‌بار

  عصر بهبهان : جزئیاتی از دیدارهای عارف و روحانی با آیت‌الله هاشمی: تاکید رییس مجع بر حضور پرقدرت روحانی در انتخابات/ دیدارهای مکرر عارف با خاتمی


  جزئیاتی از دیدارهای عارف و روحانی با آیت‌الله هاشمی: تاکید رییس مجع بر حضور پرقدرت روحانی در انتخابات/ دیدارهای مکرر عارف با خاتمی


  دو نامزد اصلاح‌طلب ریاست جمهوری یازدهم، عصر دیروز با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار کردند.

  به گزارش  عصر بهبهان به نقل از نامه، محمدرضا عارف عصر دیروز حدود ساعت ۱۶:۳۰ با حضور در ساختمان قدس با رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار کرد.

  حجت‌الاسلام حسن روحانی نیز روز ۵ شنبه به دیدار آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رفت.

  سخنگوی ستاد انتخابات محمدرضا عارف جزئیات دیدار معاون‌ اول دولت خاتمی و نامزد ریاست جمهوری یازدهم با رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تشریح کرد.

  سیدحسن رسولی درباره دیدار روز گذشته عارف و هاشمی ‌رفسنجانی فارس گفت: این دیدار در ادامه بحث‌های قبلی در خصوص کناره‌گیری آقای عارف در صورت حضور قطعی آیت‌الله هاشمی انجام شده و یک ملاقات شخصی بوده است.

  وی در پاسخ به این پرسش که آیا در این دیدار صحبتی در مورد حمایت آقای هاشمی از عارف نشد؟ تصریح کرد: فضای بحث وارد این موضوع نشد و ما باید قدری پیش برویم چرا که الان زمان طرح چنین مسائلی نیست.

  سخنگوی ستاد انتخاباتی عارف در پایان در خصوص دیدار عارف و خاتمی نیز توضیح داد که این دو به‌طور مستمر و هر دو روز یک‌بار دیدار دارند.

  جزئیات دیدار روحانی با هاشمی/ تاکید رئیس مجمع بر حضور پرقدرت روحانی در انتخابات
  قائم مقام ستاد انتخاباتی حسن روحانی از جزئیات دیدار این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با آیت الله هاشمی رفسنجانی خبر داد.

  اکبر ترکان در گفتگو با مهر با اشاره به دیدار روز پنجشنبه گذشته حسن روحانی با رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آنچه بنده از این دیدار نقل می کنم بر اساس آن چیزی است که آقای روحانی برای بنده و اعضای ستاد نقل کرده است.

  وی افزود: حجت الاسلام روحانی روز پنجشنبه هفته گذشته به دیدار آقای هاشمی رفته و ایشان تاکید کرده اند که رئیس مرکز استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام باید تا پایان رقابت های انتخابات ریاست جمهوری با قدرت در عرصه حضور داشته باشد.

  قائم مقام ستاد انتخاباتی حسن روحانی با اشاره به بخشی از سخنان آیت الله هاشمی رفسنجانی خطاب به این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: آقای هاشمی خطاب به روحانی گفته است که شما با قدرت به فعالیت خود در انتخابات ریاست جمهوری ادامه دهید و بنده هم به موقع در این باره اقدام خواهم کرد.

  وی ادامه داد: با توجه به برخی سخنان و شایعات مبنی بر این که احتمال کناره گیری آقای روحانی وجود دارد اعلام می کنیم که ایشان تا پایان انتخابات ریاست جمهوری آتی به رقابت با رقبای خود خواهد پرداخت و البته امید زیادی هم به پیروزی داریم.

  ترکان در پاسخ به این سئوال که فیلم های انتخاباتی آقای روحانی آماده شده است یا نه و این فیلم ها توسط چه کسانی ساخته شده است، خاطر نشان کرد: فیلم انتخاباتی اول آقای روحانی آماده شده و برای ساخت فیلم انتخاباتی دوم وی در حال برنامه ریزی جهت ساخت هستیم.

  پس از رد صلاحیت هاشمی رفسنجانی برای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم، محمدرضا عارف و حسن روحانی، کاندیداهایی هستند که اصلاح‌طلبان احتمالا از آنها حمایت خواهند کرد. عارف، معاون اول سید محمد خاتمی، رئیس جمهور دولت اصلاحات و حسن روحانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی در دوران اصلاحات و یکی از نزدیکان به آیت الله هاشمی است.

  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.