Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • سردار شاهوارپور در اجتماع هزار نفری دانشجویان خوزستان:

  عده ای تشنه بازگشت چشم سبزها به کشور هستند/دشمن به دنبال یارگیری در خوزستان است

  عصر بهبهان : سردار حسن شاهوار پور اظهار داشت:عده ای نگاهشان به بیرون از کشور است تشنه این هستند تا دوباره پای آمریکایی ها و چشم سبزها به کشور باز شود تا ما به عنوان یک کشور دست دومی ، ضعیف و علیل دستمان را مقابل آنها دراز کنیم.  به گزارش عصر بهبهان به نقل از رهیاب ، سردار حسن شاهوار پور فرمانده سپاه ولی عصر(عج) خوزستان در تجمع ۱۰۰۰ نفری دانشجویان بسیجی دانشگاه های سراسر خوزستان در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز اظهار داشت:چرا باید بذر کشاورزی ما بعد از 35 سال از خارج وارد شود این رانت هایی که امروز وجود دارد و کسانی که تشنه چاپیدن دلارها هستند تلاش نمی کنند تا در این حوزه استقلال پیدا کنیم.
  وی ادامه داد:عده ای نگاهشان به بیرون از کشور است تشنه این هستند تا دوباره پای آمریکایی ها و چشم سبزها به کشور باز شود تا ما به عنوان یک کشور دست دومی ، ضعیف و علیل دستمان را مقابل آنها دراز کنیم.   سردار حسن شاهوار پور با اشاره به غلط بودن نگاه به بیرون برای اداره کشور ناکید کرد:پاکستان  با آمریکا این همه رابطه دارد تا آنجا که پایگاه های نظامی آمریکا در این کشور مستقر هستند ولی ببینید چقدر کشور فقیری است.
  وی افزود:مصر یکی دیگر از کشورهای است که به آمریکا وابسته است از حمعیت 100 میلیونی اش 50 میلیون نفر زیر خط فقر زندگی می کنند در حالیکه کنار رودخانه پرآب نیل زندگی می کنند وقتی نگاه به بیرون باشد آخرو عاقبت این می شود.
  فرمانده سپاه ولی عصر(عج) خوزستان تصریح کرد:اگر نگاه به ظرفیت های داخلی باشد هر چقدر هم که ما را تحریم کنند باز چیزی عایدشان نمی شود از آغاز انقلاب ما را تحریم کرده اند و امروز به این نتیجه رسیده اند که تحریم ها اثری نداشته است.
  وی اضافه کرد:دشمن امروز در داخل استان خوزستان به دنبال یارگیری است یک مسابقه فوتبال برگزار می شود عده ای به نفع دشمن شعار می دهند باید مراقبت کنیم تا دشمن از نوجوانان و جوانان ما یارگیری نکنند.

  تاریخ انتشار: ۰۸:۳۷:۲۹ | جمعه, ۱۸ / اردیبهشت / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.