Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 1
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • قتل وحشیانه بیمار زیر مشت و لگد پزشک عصبانی + تصاویر

  عصر بهبهان : پزشک قاتل بیمارش را با یک ضربه مشت به قتل رساند.


  به گزارش عصربهبهان به نقل از رهیاب: فیلمی از پزشک روسی در تلوزیون دولتی روسیه پخش شد که در آن پزشک با یک ضربه مشت به بیمار، باعث مرگ او شد. این فیلم چندین بار در شبکه‌های روسیه به نمایش در آمد و بالاخره باعث شد مسئولان در رابطه با این موضوع کاری کنند. رسانه ها این پزشک را «دکتر بوکسور» نامیدند.
   
   
  به گزارش دیلی میل؛ پس از پخش فیلم دوربین امنیتی، بازرسان شروع به تحقیق در مورد این پزشک کردند. در این فیلم، دکتر که فرم پزشکی به تن دارد، بیمار را از روی میز معاینه به زمین می‌کشد و به شدت سر او فریاد می‌کشد که «چرا به پرستار برخورد کردی»، و بیمار را به بیرون هل می‌دهد.


  قتل وحشیانه بیمار زیر مشت و لگد پزشک عصبانی + تصاویر

  قتل وحشیانه بیمار زیر مشت و لگد پزشک عصبانی + تصاویر

  قتل وحشیانه بیمار زیر مشت و لگد پزشک عصبانی + تصاویر

  قتل وحشیانه بیمار زیر مشت و لگد پزشک عصبانی + تصاویر

  قتل وحشیانه بیمار زیر مشت و لگد پزشک عصبانی + تصاویر


   
   
  اما هنگامی که بیمار دوباره به داخل برمی‌گردد، پزشک مشتی حواله‌اش می‌کند و همزمان با افتادن مرد میانسال (بیمار) به عقب روی زمین، صدای شکسته شدنی می‌آید. در همین حین، فردی به طرفداری از بیمار با دکتر به مشاجره می‌پردازد. بعد از چند دقیقه پرستاران متوجه می‌شوند که بیمار مشت خورده از وقتی که روی زمین افتاده تکان نخورده و بی‌حرکت مانده‌است. اما وقتی آن‌ها سعی می‌کنند که بیمار را نجات دهند، متوجه می‌شوند که کار از کار گذشته و هیچ گونه کمکی افاقه نمی‌کند.
   
   
  پزشکان علت مرگ بیمار را شکستگی جمجمه هنگام برخورد سرش به سطح سفت زمین بوده‌است. بازرسان اعلام کردند، غیر از مشت زدن بیمار، یکی از پرستاران نیز توسط پزشک لگد خورده‌است.
   
   
  این پزشک 57 ساله از کار برکنار و قرار شد تا ادامه تحقیقات از شهر خارج نشود. بارزرسان می‌گویند که جرم صورت گرفته خیلی جدی نبوده، چرا که اگر بیمار سر جای خود باقی می‌ماند و یا سرش  به چنین جای سختی نمی‌خورد، شرایط انقدر پیچیده نمی‌شد. حکمی که دادگاه برای این پزشک تایین کرد، 2 سال زندان بوده‌است.

  تاریخ انتشار: ۰۸:۳۷:۵۷ | دوشنبه, ۲۱ / دی / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  نظر دهی MOD_AMC_HAS_C1

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.