Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گزارش /

  از تحرکات انتخاباتی در بهبهان چه خبر؟/ از حضور پررنگ کاندیداها در نمازجمعه تا تردید در آمدن !

  عصر بهبهان : ' رفته رفته به انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی نزدیک می شویم ، همانند سایر نقاط کشور، استان خوزستان نیز شاهد فعالیت و حضور تعدادی از کاندیداهای احتمالی در محافل عمومی و خصوصی است.


  به گزارش خبرنگار عصر بهبهان ، ' رفته رفته به انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی نزدیک می شویم ، همانند سایر نقاط کشور، استان خوزستان نیز شاهد فعالیت و حضور تعدادی از کاندیداهای احتمالی در محافل عمومی و خصوصی است.

  البته همچنان آینده رد و تائید صلاحیت شدگان و گذر از فیلتر شورای نگهبان مبهم است در حقیقت کسانی که تائید صلاحیت می شوند بی شک در این دوره از انتخابات با رقبای حوزه انتخابیه خود به رقابت می پردازند.


  هرچند مردم بیشتر دنبال مشکلات خود هستند و وقت زیادی برای شناخت این کاندیداهای احتمالی نمی گذارند اما داوطلبان احتمالی همچنان در محافل حضور دارند و از کوچکترین فرصت استفاده می کنند.


  برای مردم بسی سخت و دشوار خواهد بود که در مقطع زمانی محدود شناخت کافی از این افراد به دست آورند و همواره اهداف اصلی مردم این است که افراد اصلح و شایسته به مجلس راه یابند و شناخت افراد شایسته و اصلح نیز پارادایم هایی دارد که با این محدویت زمانی تبلیغات و شیوه تبلیغات شاید چندان ممکن نباشد.

  همچنین هر روز شایعاتی مبنی بر اینکه فلانی قصد ورود به انتخابات را دارد و فلانی قصد کمک به فلان کاندیدا دارد و صدها شایعه راست و دروغ در محافل عمومی و خصوصی و در بین مردم رواج می یابد و در این برهه تشخیص سره از نا سره چندان آسان نیست و تخریب اشخاص به جهت روشن نبودن موارد مذکور توسط عده ای، مردم را با نگرانی هایی مواجه ساخته و سر در گم می کند.


  با این حال تحرکات انتخاباتی از سوی برخی کاندیداها در بهبهان خوزستان مدتهاست آغاز شده و به نوعی مردم این شهر با چهره های آینده این رویداد مهم آشنایی پیدا کردند ، هر چند که هنوز چند نفری راه تردید را برای حضور در این صحنه را پیش گرفتند و عده ای دیگر به دلیل ترس از تایید صلاحیت ابراز وجود نکردند.

  ** حضور پر رنگ کاندیداها در نمازجمعه گذشته بهبهان وتواضع در برابر مردم در پایان نماز از جمله این تحرکات است.  ** در حال حاضر 3 تن از اصلاح طلبان بهبهان آماده حضور در این رویداد مهم سیاسی هستند که با این تفسیر رقابت حساسی در آینده رقم خواهد خورد .


  ** همچنان صحبت از حضور نماینده سابق بهبهان در این حوزه انتخابیه به گوش می رسد ولی تاکنون هیچ منبع آگاهی این خبر را را تایید نکرده است.


  ** بیش از 10 نفر از کاندیداهای احتمالی دوره پیش رو ، از شهر تشان اعلام آمادگی کردند که در ادوار انتخابات کم سابقه بوده است.


  ** دیروز اولین استعفای رسمی یکی از کاندیداهای انتخابات در بهبهان استعفا کرد .


  ** جلسات و نشست های مکرر در گوشه و کنار شهر همچنان داغ در حال برگزاری است


  ** دو تن از کاندیداهایی که به دلیل سنخیت قومی به همدیگر قرابت دارند در حال رایزنی برای ماندن یکی و رفتن دیگری هستند .


  ** جدل سیاسی نشریاتی برخی کاندیداها هم که از مدتها قبل شروع شده بود در این روزها به اوج خود رسیده است


  عصر بهبهان مصمم است تحرکات جدید این دوره از انتخابات را با اشرافیت کامل اطلاع رسانی نماید تا مردم از آخرین وضعیت کاندیداهای خود اگاه شوند.

  تاریخ انتشار: ۱۰:۱۲:۵۱ | یکشنبه, ۳۱ / خرداد / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.