Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • واکنش امام جمعه زیدون نسبت به تغییر مدیران در این شهر :

  عزل و نصب‌های ناهماهنگ در سردشت زیدون مشکل‌ساز شده است

  عصر بهبهان : حجت الاسلام قائمی گفت: عزل و نصب‌های بی‌جا و ناهماهنگ در این شهر، برای مردم مشکلاتی را ایجاد کرده است.


  به گزارش عصر بهبهان  از سردشت زیدون، حجت‌الاسلام سید ابراهیم قائمی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر سردشت زیدون اظهار داشت: مشکلاتی که برای عزل و نصب‌های نابه‌جا و بدون موقع و بدون هماهنگی در بخش زیدون رخ داده، مشکلات فراوانی را به وجود خواهد آورد.

  وی تصریح کرد: هرکس برای خودش از جایی برمی‌خیزد و عزل و نصب می‌کند، بدون اینکه با مسئولان شهر سردشت هماهنگی کند.

  امام جمعه سردشت زیدون افزود: تاکنون چندین عزل و نصب در شهر سردشت رخ داده که این بدون هیچگونه هماهنگی با مسئولان شهر صورت پذیرفته و از نظر ما غیرقابل قبول است.

  وی با بیان اینکه در این عزل و نصب‌ها، مردم مشکلاتی را متحمل می‌شوند، خاطرنشان کرد: اگر با هماهنگی و مشورت این عزل و نصب‌ها را انجام دهند، برای مردم مشکل ایجاد نخواهد شد.

  قائمی ضمن اشاره به سرمایه عظیم نسل جوان و جوانان عزیز و گرانبهای این مرز و بوم یادآور شد: نقش آفرینی جوانان در اداره کشور و به‌ویژه در پست‌های کلیدی بسیار موثر و تاثیرگذار است.

  امام جمعه سردشت زیدون در ادامه، با تأکید بر اینکه منشا اسلام و قرآن مبارزه با استکبارستیزی است افزود: همانگونه که اسلام عطوفت دارد و مهر و محبت را نشان می‌دهد در جای خود مبارزه با استکبار را نیز مدنظر داشته است.


  *مشکل بزرگ ما سوءمدیریت و استفاده نکردن از نسل جوان است


  وی با توجه به مذاکرات هسته‌ای انجام شده در طول 23 ماه گذشته گفت: امید است که مجلس با دقت، خطوط قرمز را در این بیانیه که صادر شده مورد بررسی قرار دهد.

  امام جمعه سردشت زیدون همچنین به رعایت خطوط قرمز اشاره داشت و اظهار کرد: بعضی‌ها فکر می‌کنند که با این مذاکرات و توافقات، مشکلات ما حل می شود، در واقع مشکل بزرگ ما سوءمدیریت و استفاده نکردن از نسل جوان و با تجربه و پرتوان است.

  قائمی در پایان، ضمن تقدیر و تشکر از بخشدار قبلی زیدون و فرمانده انتظامی سردشت مطرح کرد: امید است که تمام خدمتگزاران نظام در هر پست و مقامی برای این نظام مقدس گام‌های مثبت و موثری بردارند و مشکلات مردم را حل کنند.


  تاریخ انتشار: ۱۳:۵۶:۲۷ | جمعه, ۲۶ / تیر / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.